Yük Taşıma Elle Taşıma Işleri

Konu, 'İş Güvenliği Videoları' kısmında MehmetZengin tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. MehmetZengin

MehmetZengin TÜİSAG Üyesi

Neden bilgisayardan video ekleme yapamıyoruz. 1 saatten fazla süre upload etmek için uğraştım. Umarım birilrinin iişine yarar.

Ergun01, bulent sahinci, ay_iz ve 20 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Mehmet bey merhaba,
    Elinize sağlık. Çok güzel bir eğitici video. Maalesef sitemizi yavaşlatmaması ve mevcut hosting alanında sıkıntı yaşamamak için şuan upload yapılamıyor. Bunun yerine kendi youtube hesabınıza yükledikten sonra buradan paylaşımda bulunabilirsiniz.
    Bu şekilde Türkçe video fazla internet ortamında bulunmuyor. Elinizde farklı videolarda varsa paylaşımınızın yararlı olacağını düşünmekteyim.
    İyi çalışmalar.

Last edited by a moderator: 31 Ocak 2014
  3. Bakkal

Bakkal TÜİSAG Üyesi

mehmet bey elinize sağlık bu video çok güzel olmuş ama nasıl indireceği eğitimde kullanmak istiyorum

4. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

İndirebilmeniz için bilgisayarınıza video indirme programı kurmanız gerekmektedir. Ben bunun için 2 tane program kullanıyorum. Biri ilivid diğeri youtube downloader.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Bakkal bu yazıya teşekkür etti.
  5. PINARTOP

PINARTOP TÜİSAG Üyesi

Daha önceden izlediğim bir video şuan açamıyorum sunumlarda falan kullanıyordum bu videoyu tekrar yükleyebilirmisiniz.başka bir siteden açabilirmiyim

6. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Pınar Hanım kontrol ettim video da sorun yok. İzlenebiliyor ama tekrar burada da paylaşıyorum sizin için.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. PINARTOP

PINARTOP TÜİSAG Üyesi

saolun bende farklı bilgisayarda denedim açıldı sanırım bilgisayarımda sıkıntı

8. oğuz1983

oğuz1983 TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

video çok hoşuma gitti..eğitimlerde seyrettireceğim :alkış::alkış::alkış:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica