Risk Değerlendirmesi Emlakçılar İçin Risk Analizi

G.Hakan CAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar birkaç emlakçı benden risk analizi yapmamı rica ettiler ve bende yaptım.Sizden ricam eksik veya hatalı yönlerini değerlendirmeniz.Şimdiden teşekkür ederim...

Ekli dosyalar

• G.Hakan CAN-Risk Analizi-I.pdf
    379.8 KB · Görüntüleme: 699
  • G.Hakan CAN-Risk Analizi-II.pdf
    438.2 KB · Görüntüleme: 618

G.Hakan CAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Eksiğim yokmuş demekki:)Arkadaşlar paylaşacağız ki öğreneceğiz.Amacımız kopyala yapıştır değil.Teşekkür eden arkadaşlar sağolun ama hani dediğim gibi eksiklerim ve en önemlisi fikirleriniz nelerdir bunu söylerseniz bana o zaman teşekkür etmiş olursunuz.

chemistanbul

Banned
prosedür kısmı gerçekten güzel bence.ancak risk analizini yaptığınız kısımda bence yönetmeliğe göre dokümantasyon düzenlenmesi açısından biraz eksikler mevcut.
yönetmeliği tekrar okuyun.oradaki istenilen şekilde tekrar dizayn edin risk analizi çalşmanızı.

G.Hakan CAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
prosedür kısmı gerçekten güzel bence.ancak risk analizini yaptığınız kısımda bence yönetmeliğe göre dokümantasyon düzenlenmesi açısından biraz eksikler mevcut.
yönetmeliği tekrar okuyun.oradaki istenilen şekilde tekrar dizayn edin risk analizi çalşmanızı.

Dikkate aldım teşekkür ederim.Yönetmelikleri tekrar okumanın bayağı faydası oldu.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.