Soru Fabrikada Görevli Bekçiler Için Eğitim Sunumu

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında chanylmaz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. chanylmaz

chanylmaz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba ,

Firmamızda hem güvenlik hem bekçi olarak gece gündüz çalışan 3 arkadaşımız var. Bunlar emekli ve herhangi bir özel güvenlik firmasına bağlı değiller. Bizim sigortalı elamanlarımız. Ancak Ben bu arkadaşlarıma güvenlik hususunda bir eğitim vermek , ve biraz daha anlaşılır bir hizmet almak istiyorum. bu hususta daha önce çalışma yapmış ve üzerine eklemeler yapabileceğim sunumlarınıza ihtiyacım var. Yardımcı olabilirmisiniz ?

Saygılarımla

2. İsmail HAN

İsmail HAN TÜİSAG Üyesi

Benimde bir sorum olacak; bu kişilerin mesleki eğitim belgeleri olmak zorunda mı. Herhangi bir hırsızlık vb. olayda sorun yaşar mıyız?...

3. AKIN ÇOBN

AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

merhaba.. sistemde benim hazırladığım bir sunum var ama biraz detaylı olabilir. En iyisi, onlara yaptıkları işle ilgili olabilecek kazaları, acil durumlarda hangi telefon numaralarını arayacaklarını gibi onların ilgi alanlarına girecek konulardan bahsetmen yeterli olacaktır... Zaten detaylı ve ilgilendirmeyen konular ilgilerini çekmeyecektir..

4. S. Ahmet BAK

S. Ahmet BAK TÜİSAG Üyesi

Şirketlerde güvenlik elemanı görevlendirme 5188 sayılı kanuna göre yapılmak zorundadır. Kanuna aykırı gorevlendirmeler hapis ve para cezasıyla cezalandırılır.
    Eğitim ve sertikalarla ilgili olarak 5188 sayılı kanun ve uygulama yönetmeliğine uygun hareket etmeniz gerekir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. zeyno06

zeyno06 TÜİSAG Üyesi

Akın Bey sunumunuzu göremedim ama...

6. AKIN ÇOBN

AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

bir çok kişi indirdi.. bakayım bende..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

zeyno06 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica