Farklı Illerde Bulunan Aynı Firmanın 3 Tesisi Için Ayda 1 Gün A Sınıfı Is Guv. Uzm. Için Fiyatı ?

• Konbuyu başlatan mert aslan
  • Başlangıç tarihi
M

mert aslan

Guest
mrhb arkadaşlar bir konu hakkında fikir almak istiyorum.farklı illerde bulunan aynı firmanın 3 tesisi için ayda 1 gün A sınıfı iş güvenliği uzmanı için fiyat teklifi ne kadar olabilir? tesekkurler..

M

mert aslan

Guest
osgb de çalışan arkadaşlardan yardım bekliyorum..

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Mert bey,
Şuan benim bildiğim A sınıfı iş güvenliği uzmanı haftanın 1 günü için 1 şirketten 3000 TL alıyor. Bunu ayrı 3 firma dersek ayda 9000 TL yapar.
Yol masraflarını şirket ödediğini düşünürsek aylık 1 gün için 2500-3000 arası uygun olduğunu düşünmekteyim.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
İyi çalışmalar.

M

mert aslan

Guest
cevap verebilecek arkadaş var mı?

M

mert aslan

Guest
Mert bey,
Şuan benim bildiğim A sınıfı iş güvenliği uzmanı haftanın 1 günü için 1 şirketten 3000 TL alıyor. Bunu ayrı 3 firma dersek ayda 9000 TL yapar.
Yol masraflarını şirket ödediğini düşünürsek aylık 1 gün için 2500-3000 arası uygun olduğunu düşünmekteyim.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
İyi çalışmalar.
tesekkurler kaan bey

mehmetnr

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Çok eski fiatlar şimdi 1/10 indi

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.