Forklift

Musa Kıransoy

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar forkliftle ilgili çalışmalarda gıda üretimin içerisine cam aksesuarlarının bulunmaması zorunluluğu var mıdır?

Tolga_34

Deneyimli Üye
Vip Üye
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Sorunuzu biraz daha örnek modelleme ile açabilir misiniz?

Musa Kıransoy

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Gıda üretimi yapan bir firmada forkliftlerin aynaları yok. benzeri bazı aksesuarlarıda yok. ben de bunları tamamlayın dedim. bana geri bildirimde en dikkat çekici olanı gıda üretimi içerisinde cam malzeme bulunmamasıydı.Dolayısıyla forklifte ayna takılamazmış. nerede yazıyor diye sordugumda brc de yazıyor. Orası bizi denetliyor dedi.Bende konuyu araştırdım ve bir gıda baş denetliyicisiyle tesedüfende olsak karşılaştım. Sordugum soru karşısında şöyle dedi. Hayır öyle birşey yok.Film çektirmeleri gerekir dedi. Hem aydınlatıcı olur diye bu kadar uzun yazdım. Risk analizlerinde özellikle gıda konusunda bunları da dikkate almak gerekli olduğu açıkça ortaya çıkmış oldu. İyi çalışmalar dilerim

KadirCoskun

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Aynasız bir forklift nasıl olurda 3 aylık periyodik kontrollerden geçer ve uygunluk verilir anlamıyorum.

Musa Kıransoy

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Veren veriyor Kadir bey.! bunları da denetlemek lazım ama ...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.