Soru Bankası Gerçeğe Uygun Yükselme Deneme Sinavi 6

Konu, 'Soru Bankaları' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

Umarım sınavı zorlaştırmaktan kasıtları sadece soru sayısını düşürmekle kalmıştır.Birde Soru zorluk dereceleriyle (ayrıntı oğlu ayrıntı) oynadılarsa büyük sıkıntılar bizi beklemekte...Allah hepimizin yardımcısı olsun...

2. neslihan kaya

neslihan kaya TÜİSAG Üyesi

benim kursa giden arkadaşlarımda kurslardaki hocaların sınavın çok zor olacağını dile getirdiklerini söylediler. genel hava zor olacağı yönünde artık hakkımızda hayırlısı

3. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

Cepten indiremiyorum soru ve cevapları. Bu konuda yardımcı olabilecek var mi? Formatlami alakali acaba

4. nasibal35

nasibal35 TÜİSAG Üyesi

Hakan Erdoğan hocam 66 ncı sorunun sanki iki cevabı var gibi Kömür yangınlarında da köpük kullanılmaz mı?

Bu arada 65 net - 81 inşallah sınavda da böyle sonuçlar alırız. Kendi adıma bana çok hakkınız geçti...Her şey için çok teşekkürler

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Zeynopy

Zeynopy TÜİSAG Üyesi

Günlerdir çalışıyorum yine de 12 yanlış:) Emeğinize sağlık sorular güzeldi..

6. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

64 Doğru 16 yanlış. 80 Teşekkürler
    14. sorunun tüm cevapları doğru

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. MEHMET AKSAN

MEHMET AKSAN TÜİSAG Üyesi

Ortalıkta uzman yok arkadaşlar eğer zor yaparlarsa kendileri kaybeder. Eğer zor olacaksa zaten kalırız. Piyasada özellikle A sınıfı o kadarb az ki anlatmam a sınıfıve b sınıfı sınavı orta şekerli olacak. Eğer zor olursa 18 agustosta döner. Tabi ki bu ekstire yapılan hiç bir şeyler zor olmaz. Eğer uzman gerekme se bu sınav yapılmaz.

ISGurusu bu yazıya teşekkür etti.
  8. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

67 doğru, 9 yanlış, 4 boş teşekkür ler hakan bey

9. neslihan kaya

neslihan kaya TÜİSAG Üyesi

benim kursa giden arkadaşlarımda kurslardaki hocaların sınavın çok zor olacağını dile getirdiklerini söylediler. genel hava zor olacağı yönünde artık hakkımızda hayırlısı
    14. soruda d şıkkın da ayda 60 dk diyor doğrusu yılda 60 dk dır.

10. Ömer avcı

Ömer avcı TÜİSAG Üyesi

sınav fazla zor olmaz neden çünkü geçen sınav çok kolaydı...bunun nedeni ihtiyaç olması...şöyle düşünün A ve B sınavına giren insanların çoğunun düzenli bir iş hayatı var ...sayı 10000 olsa ne olur kim işini bırakında giderki..

11. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Haklısın . Birkaç defa okudum ama göremedim. :(

12. VBAYRAK

VBAYRAK TÜİSAG Üyesi

Emeğinize sağlık.Gerçekten güzel ve eğitici sorular.
    Başarılar.Selamlar.

13. murcelikel

murcelikel TÜİSAG Üyesi

hocam 66 hakkında yorumunuz?

14. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

Hocam oncelikle emeginize saglik. 71 dogru.. simdiye kadarki deneme sinavlarinda aldigim rekor derece:)
    bu arada 36. soru metninde agirlikca %1 yerine %0,1 olmaliydi sanirim.

15. metin yurtsever

metin yurtsever TÜİSAG Üyesi

hap bilgilere nasıl ulaşabiliriz. Hocam bana da bir link veririmisin

Erdoğan Hocam emeğine sağlık çok teşekkürler. Hap bilgilere nasıl ulaşabiliriz.?

Last edited by a moderator: 21 Şubat 2014
  16. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

yıl değil. Ayda 60 dakika doğru. Ancak tehlike sınıfı gözetmeksizin 60 dakika.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica