Hafif Tehlikeli Sınıfta Isg

ferdi bltl

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar selamlar;

23 kişilik bir firma hafif tehlikeli grupta.Sadece risk analizi ve acil durum planı yapmam yeterli midir?
Beni sigortalı göstermek zorunda mı firma ? Lütfen bilgi veriniz

futboldans

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hafif tehlikeli grup, tehlike sınıfı az tehlikeliden bir alt seviyede olan tehlikeli sınıfı sanırım.

Tehlike sınıfı farketmeksizin;
E-devlet üzerinden atama yapmalılar, Sen de Risk analizi,çalışanlara Temel işg eğitim, acil durum eylem planı vs. tüm faaliyetleri yapmalısın.
Ayrıca seni de kısmi zamanlı sigortalı göstermeliler.

ferdi bltl

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hafif tehlikeli grup, tehlike sınıfı az tehlikeliden bir alt seviyede olan tehlikeli sınıfı sanırım.

Tehlike sınıfı farketmeksizin;
E-devlet üzerinden atama yapmalılar, Sen de Risk analizi,çalışanlara Temel işg eğitim, acil durum eylem planı vs. tüm faaliyetleri yapmalısın.
Ayrıca seni de kısmi zamanlı sigortalı göstermeliler.
teşekkür ederim arkadaşım...az tehlikeli yazmalıydım haklısın :) sigortalı göstermeseler sorun olur mu

futboldans

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
:)
Şuanda kimse sigorta falan yaptırmıyor. Yani yaptıran çok az. Ama doğru olan sigortayı yaptırmak. En azından biz doğru yapalım. e-devletteki dakika kadar sigortanı yatırsın işveren, üç kuruşla batmaz merak etmesin.
Sende sigorta girişini ve e-devlet sözleşmeni sakla.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.