Hakkıyla 3 Yıl Doldurup B Sınıfı Uzman Sınavına Girecekler

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Levent ACAR tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

  1. Levent ACAR

    Levent ACAR TÜİSAG Üyesi



    19.01.2011 tarihinde belgemi almış ve 3 yılı doldurmuş olaraktan mayıs ayı sınavına katılmaya adayım. benim gibi prim gününden mağdur olup da bu sınava girecek kaç kişi vardır ?
    bir çok eğitim kurumu talep olmadığından eğitim programı açmıyor maalesef. birlik sağlamalıyız.



     
    Fatih Dağkıran bu yazıya teşekkür etti.
  2. conelt

    conelt TÜİSAG Üyesi



    c sınıfı uzmanım .prim ödeme gün sayısına göre 2 defa a sınavına girip başarısız oldum.
    Başka sınav hakkım kaldı mı. Yoksa ben artık b ye hazırlanıp girmem mi gerekiyor.?



     
  3. trapezuslu

    trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

    Hakkınız kalmadı. 6331, Geçici madde 4, 2. fıkra " (2) (Ek: 12/7/2013-6495/55 md.) Bakanlık, usul ve esaslarını belirlemek kaydıyla, iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip olanlara, Sosyal Güvenlik Kurumuna ödenmiş olan prim gün sayısı ile sahip oldukları belge sınıfı gibi hususları dikkate alarak üst sınıflardaki iş güvenliği uzmanlığı belgesi alabilmeleri için fıkranın yürürlüğe girdiği tarihten itibaren bir yıl içinde
    kullanılmak şartıyla en fazla iki sınav hakkı verilmesine dair gerekli düzenlemeyi yapmaya yetkilidir.
    "

     
  4. ÖZKAN GÜNEY

    ÖZKAN GÜNEY TÜİSAG Üyesi

    Merhaba,bu başlıktaki" Hakkıyla" kelimesi ne anlama geliyor acaba.Hak etmeden alınabiliyor mu bu belgeler.



    TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !



     
    Soner Özdemir bu yazıya teşekkür etti.
  5. ibrahim_durmus155

    ibrahim_durmus155 TÜİSAG Üyesi

    Hakkiyla derken devlet tanimis

     
  6. ibrahim_durmus155

    ibrahim_durmus155 TÜİSAG Üyesi

    Bu hakki bize



    TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !



     
  7. Soran Adam Hasan

    Soran Adam Hasan TÜİSAG Üyesi

    Arkadaşlar peki isg-katip'ten atama yapıldıysa bir firma için ama ben başka yerde tam zamanlı çalışıyor ve sigortam ödeniyorsa ve bu firma İş güvenliği firması ise atamalarımı yaptığım firmalarda ekstra'dan sigortalı göstermek zorunda mı?

     
  8. Fatih Dağkıran

    Fatih Dağkıran TÜİSAG Üyesi

    Bende sizinle aynı durumdayım arkadaşım

     
  9. Fatih Dağkıran

    Fatih Dağkıran TÜİSAG Üyesi

    evet

     
  10. Soran Adam Hasan

    Soran Adam Hasan TÜİSAG Üyesi

    bunun açıklamasını yapabilirseniz çok sevinirim.

     
  11. Fatih Dağkıran

    Fatih Dağkıran TÜİSAG Üyesi

    Eğitim kurumlarını aradım süre yetersiz aralık sınavı için olabilir diyorlar.2 sınavı kaçırdıktan sonra üzücü bir durum

     
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş



Yandex.Metrica