Risk Değerlendirmesi Hasta Ve Çalışan Güvenliği Genel Risk Değerlendirme Tablosu

ilkinpeker

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Sağlık sektöründe çalışacak İSG Profesyonellerine kaynak olması temennisiyle...

Işık ve sevgiyle...

Ekli dosyalar

• HASTA VE ÇALIŞAN GENEL RİSK DEĞERLENDİRME TABLOSU.xls
    326.5 KB · Görüntüleme: 1,100

duruada

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
ağız ve diş sağlığı merkezleri için bir risk tablosu varmıdır. ölçünün alınması, protez labarutuvarı, randevu sistemi, sterilizasyon, görüntüleme hizmetleri konusunda...

sselen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
İlkin Bey iyi günler, risk analizinizdeki bazı kalemlerde değerlendirme sonrası alınacak önlemlerde ölüm için 'Kabul Edilebilir Risk' olarak yazmışsınız, travma ve yanlış teşhis için de böyle geçiyor, bu olaylar için bu sonuçlandırma doğru mudur, nacizane sormk istedim, iyi çalışmalar.

sselen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
İLKİN BEY tekrar mrb, ayrıca aynı tablo içerisinde geçen, öyle olduğunu sandığım uluslararası kodlarla ( PR 01, PR 02 gibi) ilgili de rica etsem biraz bilgi verebilirmisiniz ??

sselen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)

Işık ve sevgiyle...

İlkin Bey iyi günler, risk analizinizdeki bazı kalemlerde değerlendirme sonrası alınacak önlemlerde ölüm için 'Kabul Edilebilir Risk' olarak yazmışsınız, travma ve yanlış teşhis için de böyle geçiyor, bu olaylar için bu sonuçlandırma doğru mudur, nacizane sormk istedim, iyi çalışmalar.
İLKİN BEY tekrar mrb, ayrıca aynı tablo içerisinde geçen, öyle olduğunu sandığım uluslararası kodlarla ( PR 01, PR 02 gibi) ilgili de rica etsem biraz bilgi verebilirmisiniz ??

sselen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)

Işık ve sevgiyle...
Sağlık Bakanlığı tarafından verilen doküman kodu olduğunu buldum İlkin Bey, tüm kodlu belgeleri balkanlığın sitesinde bulamadım ama onları nerede bulabilirm acaba?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.