Risk D. Hasta Ve Çalışan Güvenliği Genel Risk Değerlendirme Tablosu

Konu, 'Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sektöründe İSG Uygulamaları' kısmında aciz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. aciz

aciz TÜİSAG Üyesi

Sağlık sektöründe çalışacak İSG Profesyonellerine kaynak olması temennisiyle...

Işık ve sevgiyle...

Ekli Dosyalar:

erkan aktaş, okacar17, alibey ve 19 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. duruada

duruada TÜİSAG Üyesi

ağız ve diş sağlığı merkezleri için bir risk tablosu varmıdır. ölçünün alınması, protez labarutuvarı, randevu sistemi, sterilizasyon, görüntüleme hizmetleri konusunda...

3. sselen

sselen TÜİSAG Üyesi

İlkin Bey iyi günler, risk analizinizdeki bazı kalemlerde değerlendirme sonrası alınacak önlemlerde ölüm için 'Kabul Edilebilir Risk' olarak yazmışsınız, travma ve yanlış teşhis için de böyle geçiyor, bu olaylar için bu sonuçlandırma doğru mudur, nacizane sormk istedim, iyi çalışmalar.

4. sselen

sselen TÜİSAG Üyesi

İLKİN BEY tekrar mrb, ayrıca aynı tablo içerisinde geçen, öyle olduğunu sandığım uluslararası kodlarla ( PR 01, PR 02 gibi) ilgili de rica etsem biraz bilgi verebilirmisiniz ??

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. sselen

sselen TÜİSAG Üyesi

İlkin Bey iyi günler, risk analizinizdeki bazı kalemlerde değerlendirme sonrası alınacak önlemlerde ölüm için 'Kabul Edilebilir Risk' olarak yazmışsınız, travma ve yanlış teşhis için de böyle geçiyor, bu olaylar için bu sonuçlandırma doğru mudur, nacizane sormk istedim, iyi çalışmalar.
    İLKİN BEY tekrar mrb, ayrıca aynı tablo içerisinde geçen, öyle olduğunu sandığım uluslararası kodlarla ( PR 01, PR 02 gibi) ilgili de rica etsem biraz bilgi verebilirmisiniz ??

6. sselen

sselen TÜİSAG Üyesi

Sağlık Bakanlığı tarafından verilen doküman kodu olduğunu buldum İlkin Bey, tüm kodlu belgeleri balkanlığın sitesinde bulamadım ama onları nerede bulabilirm acaba?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica