Hatalı Sorular Da Maddi Tuzak Olabilir Mi?

uguranyum

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bir sınavın böylesine umursanmaz bir şekilde hazırlanması, cok sayıda hatalı sorunun olması, soru başına 10 lira alınması bunların hepsi insanı düşünmeye sevk ediyor. Acaba bir kişi ortalama 7 soruya itiraz etse ( 3-4 soruya itiraz edende var 14- 15 soruyada) kişi başı 70 lira sınava girenlerin büyük çoğunluğu da itiraz edecektir. Bunun ben bir tuzak olduğunu düşünmeye başladım....

CemalDemir

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaslar cok acil tavsiye bekliyorum ben bugun iadeli taahhutlu yolladim ama yaptigim arastirma sonucu iadeli tahhutlunun bu cumaya kadar girmesi mumkun degilmis. Acaba yarin sabahtan ziraat bankaaindan dekontumun asli gibidirini alsam ve tekrar aps ilemi yollasam yada moto kurye ilemi yada otobuse veeip ankaradan birinemi ulastirsam ne yapsamki yaa 5 soruya para yatirdim kafam karisti iyice

OGÜN.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bir sınavın böylesine umursanmaz bir şekilde hazırlanması, cok sayıda hatalı sorunun olması, soru başına 10 lira alınması bunların hepsi insanı düşünmeye sevk ediyor. Acaba bir kişi ortalama 7 soruya itiraz etse ( 3-4 soruya itiraz edende var 14- 15 soruyada) kişi başı 70 lira sınava girenlerin büyük çoğunluğu da itiraz edecektir. Bunun ben bir tuzak olduğunu düşünmeye başladım....
kesinlikle katılıyorum. amaç soygunculuk.

denizdeniz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
kesinlikle becerisizlik olduğun inanıyorum,bizler 2,3 soruy ile kalabiliyoruz ama onlar 2 saoru yanlış hazırlıyınca hiç bişey olmuyor

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.