Haber Her Alanda Iş Güvenliği

Konu, 'Basında TÜİSAG / İSAG' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

DIVA_BUSINESS_20140919_48.jpgDIVA_BUSINESS_20140919_49.jpgDIVA_BUSINESS_20140919_50.jpg

2. servet yortumluk

servet yortumluk TÜİSAG Üyesi

Sayın bakan, neden gelecek eğitim ve öğretim yılı bekleniyor, eylem o kadar zor mu ki , böyle bir karar alınıyor,
    daha kaç okul kapısı altında çocuklar kalmalı, kırılan lavabolar ve yitirilen canlar olmalı ki bu karar hayat bulsun,
    OSGB leri oluşturmak çok mu zor? Mühür sizde , yetkili ağız sizlersiniz,
    Yoksa önümüzdeki yıl olması neyi değiştirecek? Ne bekliyoruz?
    hayırlısı olsun, kazasız günler dilerim,

Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  3. 'Yahya'

'Yahya' TÜİSAG Üyesi

İş Güvenliğini okullarda okutmamız lazım ki İSG Kültürü oluşsun. Yani ağaç yaşken eğilir. İş Güvenliği kültürünü oluşturduğumuz zaman iş kazaları azalacaktır. Nacizane düşüncem.

4. bülent bayrakcıoğlu

bülent bayrakcıoğlu TÜİSAG Üyesi

İş güvenliği okullarda okutulsun çok doğru ama ondan önce en azından binalar daha önceki kazaları da dikkate alacak şekilde ,uygunlukta olsun. Çocukların sarkıp düşmelerini engelleyecek şekilde pencereler yapılmalı, dış kapılar, lavabolar vs daha önceden yaşanmış kazalar da düşünülerek belli standartlarda yapılması gerekir. Devlet en azından yapılacak yeni okullar için bu standartları getirebilir ve ileride olabilecek bir çok kazalanmayı öncesinde önlemiş olacaktır. Ama maalesef Türkiye 'de işler farklı ilerlemekte, olaylar yaşanmakta ve sonrasında önlemler alınmaya çalışılmakta.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  5. İbrahim Temircik

İbrahim Temircik TÜİSAG Üyesi

Okutulsun çok da iyi olur , fakat kim okutacak konusuna gelirsek ek ders ücreti alabilmek için öğretmenlerin birbirleriyle yarışmasını şimdiden görebiliyorum.Her konuyu alanında uzman kişiler vermeli müzik öğretmeni değil :)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica