Soru : Iç Tetkik Sertifikası Hangi Kurumdan Alınmalı

alerji

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Kalite iç tetkik görevlisi eğitimlerini birçok kurum farklı fiyatlardan veriyor.kalite iç tetkik görevlisi eğitimini almak istiyorum ama fiyatlar kafamı karıştırıyor.
Tse,naviga,kalder vs gibi kurumlar çok yüksek fiyatlar isterken bazı kurumlarda onların yarı fiyatına bu eğitimleri veriyor.
iç denetçi olarak çalışacağımız firmalar hangi kurumlardan alınacak belgeleri istiyorlar yada tanıyorlar.
ille ırca onaylımı olması gerekir eğitimlerin yoksa herhangi bir eğitim kurumundan alınan sertifika bu işi görürmü?

İrem D.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Irca onayli olmasi gerekiyor diye biliyorum.. ben Izmir'de *** KESİLDİ (Forum kuralları Madde 19) Sitemizde reklam içeren yazılar yazmak ve dosyalar (içinde başka sitelere yönlendiren dosyalar) yüklemek yasaktır.*** almistim.

alerji

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Irca onayli olmasi gerekiyor diye biliyorum.. ben Izmir'de *** KESİLDİ (Forum kuralları Madde 19) Sitemizde reklam içeren yazılar yazmak ve dosyalar (içinde başka sitelere yönlendiren dosyalar) yüklemek yasaktır.*** almistim.

Eğitim veren bazı kurumlar ırca onaylı olmasına gerek olmadığını söylüyorlar.ırca onaylı eğitim baş denetçi olunacaksa gereklidir demişlerdi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.