Iş Güvenliği Uzmanı Çalışma Saatleri

HANIM SENA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Herkese Merhaba,Ben C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım.A sınıfa bağlı olarak çalışıyorum.Uşak'ta madende çalışıyorum.Bakanlığa gönderdiğimiz uzmanlık sözleşmesine göre çalışma saatlerim aylık 46 saat oluyor ama işyerine tam zamanlı geliyorum sigortam 30 gün üzerinden yatıyor.Ben 2 farklı firmada daha iş güvenliği uzmanlığı yapmak istiyorum.Markette 17 çalışan var ve aylık 2 saat50 dk yetiyor.Diğer bir yer gıda sektörü 60 çalışanı var ve tehlikeli sınıf olduğu için aylık 15 saat çalışmam yetiyor.Buralarda uzman olarak çalışabilmem için sigortamı yatırmaları gerekiyor.Buralarda da çalışabilmek için devamlı çalıştığım işyerinde de 3 gün eksik sigorta yatırmaları gerekiyor.
Devamlı çalıştığım şirketle sözleşme yenilemem gerekir mi?Nasıl sözleşme imzalamalıyım?Çalışma saatlerim uygun mudur?Diğer firmalar ile nasıl sözleşme imzalamalıyım?Bakanlık tarafından yapılan denetlemelerde herhangi bir sorun yaşar mıyım?Yaptığım hesaplama doğru mu?Hiç kimse nasıl olacağını bilmiyor,lütfen yardımcı olur musunuz?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.