Iş Güvenliği Uzmanını Başka Işte Çalışması

cgdm

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar
Benim sorum ben özel bir firmada stok kontrol sorumlusuyum.Daha sonradan firmam beni bu İş güvenliği eğitimine yolladı.Fakat 2 sınavıda kaybettikten sonra kendim tekrar eğitime giderek 21 ekim sınavını kazandım. Firmada uzman olarak da görev yapacağım.İki işi birden yapabilir miyim? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Teşekkürler.

Uzman Ahmet

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Firmada iki işi birden yapabilirsiniz,fakat uzmanlık için sözleşme imzalamanız gerekiyor o sözleşmede kaç saat hizmet vermeniz le ilgili bir bölüm var oraya firmaya kaç saat İSG uzmanı olarak hizmet verecekseniz onu yazıyorsunuz.Kalan vakitte başka işle ilgilenebilirsiniz.Fakat tam zamanlı olarak sözleşme imzalarsanız o zaman başka iş yapamazsınız.
Hizmet süresini belirlemek için de işyeri tehlike sınıfı ve personel sayısına göre bir hesap yapacaksınız.

cgdm

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Teşekkür ederim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.