Anket Iş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Merkezleri

İş güvenliği uzmanlığı eğitimi aldığınız kuruluştan memnun kaldınız mı ?

• Kullanılan toplam oy
    428

MetinS

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Beylikdüzü Anadolu Akademi ile anlaştım.1900 tl ye henüz başlamadım.O yüzden iyimi kötü daha söyleyemeyeceğim.
Anadolu Akademi çok iyidir.Pişman olmazsın ;)

isg1

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
anadolu yakası zirve eğitime gidiyorum şu an. iyi hocalar da var vasat olanlar da. ücreti diğer kurslara göre düşük tavsiye edebilirim.

mindfields

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
anadolu yakası zirve eğitime gidiyorum şu an. iyi hocalar da var vasat olanlar da. ücreti diğer kurslara göre düşük tavsiye edebilirim.

Ben de Zirve Eğitime gitmek istiyorum, önümüzdeki kurs dönemine kayıt olmayı düşünüyorum. Zirve hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar,önerilerinizi bekliyorum.

isg1

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Ben de Zirve Eğitime gitmek istiyorum, önümüzdeki kurs dönemine kayıt olmayı düşünüyorum. Zirve hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar,önerilerinizi bekliyorum.
zirve eğitim için vasat olan hocalar da var yazdım ancak yanlış anlaşılmasın. şu ana kadar gelen tüm hocalar deneyimliydi aralarında A sınıfı uzmanlar da vardı, üniversitelerde öğretim görevlisi olanlar da. sınavdan sonra yorum yapsam daha iyi olacak bence, gidip görüşmenizde fayda var. ben eğitim kurumlarının çoğuyla görüştüm fiyat olarak en uygun burasıydı.

mindfields

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
zirve eğitim için vasat olan hocalar da var yazdım ancak yanlış anlaşılmasın. şu ana kadar gelen tüm hocalar deneyimliydi aralarında A sınıfı uzmanlar da vardı, üniversitelerde öğretim görevlisi olanlar da. sınavdan sonra yorum yapsam daha iyi olacak bence, gidip görüşmenizde fayda var. ben eğitim kurumlarının çoğuyla görüştüm fiyat olarak en uygun burasıydı.

Yorumunuz için teşekkür ederim.Gidip görüşücem bu hafta fakat aklıma takılan bir soru var. Stajı sanırım kendimiz buluyoruz değil mi ? Kurs bu konuda yardımcı olmuyor sanırım.

Mine Bah

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
zirve eğitim fiyat olarak diğer kurumlara göre çok daha uygun niye anlamadım :)

Elif BEĞEN

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Çasgem'den almıştım, çok çok memnun kalmıştım, Ankara'da olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

isg1

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
zirve eğitim fiyat olarak diğer kurumlara göre çok daha uygun niye anlamadım :)
başta biz de anlamamıştık ancak bir arkadaşımızın arkadaşından referans alarak gittik görüştük. yazılı materyal vermeyeceklerini söylediler kitap vb gibi .Ders aralarında yiyecek ikramlar olmayacağını bu nedenle fiyatlarının düşük olduğunu söylediler. Sadece sınırsız çay içebiliyorsunuz :)Diğer kurslarda nasıl bilemiyorum tabi. Baya reklam yapmış oldum ancak ben de birkaç ay önce kurs ararken pek yardımcı olan olmamıştı. Umarım faydalı olur, paylaşımlar çoğalmalı.

isg1

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Yorumunuz için teşekkür ederim.Gidip görüşücem bu hafta fakat aklıma takılan bir soru var. Stajı sanırım kendimiz buluyoruz değil mi ? Kurs bu konuda yardımcı olmuyor sanırım.
kursa kayıt olurken sordum. eskiden yardımcı oluyorlarmış ancak staj ayarladıkları bir yer sorun çıkarmış mağdur olmuşlar. Kesin diyemeyiz ama bir yer bulamazsanız yardımcı oluruz dediler. Ben de şu an staj yeri arama aşamasındayım.

denizdeniz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bende üstadlar eğitim kurumunda eğitim aldım kurum olarak değilde bence derse giren hocalar olarak değerlendirmek gerekiyor.kurum olarak yapacakları belli zaten ama eğitimcileri cok değişken olabiliyor.bizim risk analizi derslerine giren hocamız mükemmeldi hatta onun dersine giren risk analizinden soru kaçırmaz denecek kadar (adem altay).yanlız derslerin bir çok kısmına giren bir hocamız vardı e.eldeş diye adamın ismini bile hala bilmiyorum tam bir faciaydı. bence hoca hoca analiz etmekte fayda var
bu arada ben yeni girdim sınava 85 aldım.
yücel karakuş nasıldı?

oezguel

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
benim eğtim aldığım kurumdaki eğitimenler üni hocalarıydı

alieren

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ankara'da Dönüşüm Akademi'den alıyorum. Şu ana kadar memnunum. Hocalardan ve özellikle sunulan imkanlardan. En çok dikkatimi çeken şey aralarda istediğin kadar çay - kahve - simit vb. şey sundular. Bugüne kadar hiç bi yerde görmedim çok şaşırdım. Daha öncede başka yerde yazdığım gibi fiyatı da oldukça uygun..

serkan_isg

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar zirve eğitim kurumu memnunun bostancıda ve en ucuzu 1200 tl.

fiber34

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Zirve Eğitim ...hocalarıda eğitimide fiyatıda çok iyi....

kepcol53

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
oncelikle selamlar herkese. arkadaslar ben samsunda ikamet etmekteyim ve bu programin burada olup olmadigini bilmiyorum. eger yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

Uzman Ahmet

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)

melek özdemir

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba
bu eğitim kurumları staj yapacağımız yeri buluyorlar mı yoksa biz mi bulacağız

gülçin.t

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ben beylikdüzü anadolu akademide eğitim gördüm ve 21 ekim sınavında başarılı oldum, size tavsiyem derslere olabildiğince katılın ve yönetmelik çalışın... hocalardan olacabildiğince faydalanın, derslere katılmanın şöyle bir avantajı var; kendi tecrübelerini aktardıkları için akılda daha fazla kalıyor, ben çok memnun kaldım, tavsiye ederim... staj yerinizi de ayarlıyorlar ayrıca...

sedakurtulus

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
ben beylikdüzü anadolu akademide eğitim gördüm ve 21 ekim sınavında başarılı oldum, size tavsiyem derslere olabildiğince katılın ve yönetmelik çalışın... hocalardan olacabildiğince faydalanın, derslere katılmanın şöyle bir avantajı var; kendi tecrübelerini aktardıkları için akılda daha fazla kalıyor, ben çok memnun kaldım, tavsiye ederim... staj yerinizi de ayarlıyorlar ayrıca...
çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için.. benim için aydınlatıcı oldu..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.