Anket Iş Sağlığı Ve Güvenliği Profesyonelleri Durum Tespiti

İş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri durum tespiti

• Kullanılan toplam oy
    271

uzman

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşım sen öncelkle sınıfını bir profiline yaz da görelim.Kimlerle konuşuyoruz bilelim. Öyle havalı konuşmalarla bu işler yürümüyor Uzman kardeş...
sınıfın çok önemi yok be dostum.ama yinede istersen söyleyim.A sınıfıyım.Metal sektöründe hizmet veriyorum.büyük firmalarla çalışıyorum.her zaman bireysel çalışmayı osgb ye tercih ediyorum.bütün yeni arkadaşlara da osgb lerden uzak durmasını söylüyorum.Aklı olan osgbye gitmez.biraz da bu işler kendini nasıl ifade ettiğine göre değişiyor.çok bilgili olabilirsiniz ancak iletişim yönü zayıfsa yürümez işler.bütün sektörlerde böyle.özellikle bizim meslek grubu için.

uzman

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
ayrıca havalı konuştuğum falan da yok.işimizin doğası vizyonumuz,işveren karşısında duruşumuz,evet haklısın piyasada uzman artışıyla fiyatlarda düşüş yaşandı.ancak firmaya katmadeğer sağlayan uzmanı işveren görünce paraya bakmıyor.osgblerden yana işverenler hep dertli.kaptı kaçtı uygulamalarla çalışan osgbleri işverenler istemiyor.saati dolduğu zaman 10 dk.durmuyor fabrikada uzman.böyle hizmet olmaz kardeşim.Osgblerde çalışan uzmanlara derim ki kendinize gelin.kendiniz iş alın.inanın çok cabuk ilerlersiniz.bana da osgblerden teklif geliyor ama kabul etmiyorum.ben yolumu bireyselden yana çizmişim bir kere.bunun savasını veriyorum.

uzman

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
beni arayan osgb benden sadece 47 saat hizmet vermem karşılığında4500 tl teklif etti.neden acaba?bir yandan da 1500-1250 tl gibi rakamlarla fazla mesailerini de kullanarak c sınıfı uzmanlar alıyorlar.o yüzden forumda olan yeni uzman arkadaşlarıma kendinizi iyi tanıyın.neler yapabileceğinizi bilin.uzman gibi hareket edin diyorum.dik duruş her zaman iyidir.osgbler iyi uzmanla çalışmak ister.ayakta kalmasının başka yolu yok.bu zamanla ortaya çıkacak.

İSG TEL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
resmi rakamlarla Kaç A kaç B var bilen var mı

ATURAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
upload_2014-3-21_13-51-46.png

ATURAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
upload_2014-3-21_13-56-11.png

ATURAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)

Ekli dosyalar

• Harici_ISG_Hizmetleri_Mevcut_Durum_SERKAN_HACIOSMANOGLU.ppt
    2.1 MB · Görüntüleme: 52
  • ISG_Profesyonellerinin_Sertifikalandirilmalari_NURDAN_KUBAL_GULER.ppt
    2 MB · Görüntüleme: 55
  • ISGH_Denetimler_Mustafa_Tulu.ppt
    413.5 KB · Görüntüleme: 49
  • OSGB_EK_ISTATISTIKLER_Osman_Zopcuk.pptx
    2.1 MB · Görüntüleme: 32
  • SUNUM_ISG_KATIP_TAEIX_Kemal_Ozat.pptx
    1.9 MB · Görüntüleme: 41
  • Turkiyede_yetkilendirme_islemleri_ve_sureci_Ismail_Celik.ppt
    2.4 MB · Görüntüleme: 34

ATURAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
upload_2014-3-21_14-10-3.png

ATURAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
upload_2014-3-21_15-9-3.png

ATURAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)

B DURAK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Uzman arkadaşım, bireysel çalışmak en doğrusu ama nasıl...örneğin bir iş yerinin 4 çalışanı var, işyeri hekimi arkadaşımda var bende uzmanım ...bu işyeri sigortamı yatıracak, bu işyerine ekstra maliyet oluyor, fatura kesmekte kendi adıma doğru değilmiş..osgb ile baş etme şansımız yok , büyük işletmelerde bireyselde sorun olmaz,büyük işletme senin sigortanı yatırır, ama bu işletmeler zaten uzmanını bulmuş, değiştirmek için çok ucuz fiyat vermen ve iyi yetişmiş uzman olman gerekir diye düşünüyorum. 3,4 çalışanı olan çok fazla firmayla çalışabilecek durumdayım, fatura kesemediğimiz için(hem ben,hemde doktor arkadaşım) her firmaya bizim 1 günlük ssk yı yatır demek olmuyo... Bu da bir osgb bulup anlaşma yapmak zorunda bırakıyor bizi gibi gözüküyor. Bu konu hakkında bilgi verirsen sevinirim.. Bakanlık bununla ilgili bir düzenleme yapması gerekmez
mi, yoksa her uzman osgb ye muhtaç, bu fatura olayı çok sıkıntı geldi bana..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.