Iş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı Sertifikası Almak

acimasizyorumlar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar hatayda ikamet etmekteyim bu sene Fizik bölüm mezunu oldum ve İş sağlığı ve güvenliği uzmanı sertifikası almak istiyorum ama hatayda nerelerin verdigini veya nerelerin yetkili olarak sertifika verdigini bilmiyorum hatayda bulunan veya yakın illerde bunu nasıl öğrenme imkanım olabilir nereden öğrenebiliriz? Şimdiden Teşekkürler

Tuğçe GÜLER

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
bu işinize yarayabilir yakın illerle alakalı birşeyler bulabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• yetkilendirilmisegitimkurumlari-27.09.2012.xls
    83.5 KB · Görüntüleme: 47

acimasizyorumlar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
İlgin İcin Teşekkürlerde 27.11.2010 Tarih Biraz Eski Geldi ?

Mümin AŞÇIOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar hatayda ikamet etmekteyim bu sene Fizik bölüm mezunu oldum ve İş sağlığı ve güvenliği uzmanı sertifikası almak istiyorum ama hatayda nerelerin verdigini veya nerelerin yetkili olarak sertifika verdigini bilmiyorum hatayda bulunan veya yakın illerde bunu nasıl öğrenme imkanım olabilir nereden öğrenebiliriz? Şimdiden Teşekkürler

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=yetkilendirmeduyurulari

bu sayfadan yetkili kurumları takip edebilirsiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.