Işten Çıkarıldım,ne Yapmalıyım?

Guzin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
ne kadar süredir çalışıyorsunuz bilemiyorum ama, kıdem ve ihbar tazminatı için dava açabilirsiniz, İşverenin haklı nedenle feshi olmadığı için tazminatlarınızı alırsınız diye düşünüyorum. Bildirimsiz çıkış verdiyse tabi işveren, Ayrıca tekrar aynı iş yerine dönmeyi düşünmeyin diye öneririm

azzronn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Yeni isg kanunu iş güvenliği uzmanlarını karşılaşabileceği bu tür durumlarda eksik kalıyor ve isg uzmanlarını ortada bırakıyor.DAva açıp işe geri dönme hakkınız var ancak atıldığı iş yerinde çalışmayı kaç kişi ister ki? İşverenle diyalok bozulmus bir kere.Tazminat almak daha iyi olacaktır.HAl böyleyken uzmanların maaşlarını patronundan almaları çok saçma ve isg uzmanlarına psikolojik baskı unsurundan öte gidemez.

çağatayözcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
İŞİNE TİTİZLİKLE DAVRANIP İDEALİST BİR DAVRANIŞ GÖSTERDİĞİNDEN DOLAYI KUTLYORUM SİZİ ANCAK BİZLER SİHİRBAZ GİBİ İNSANLAR DA DEĞİLİZ YANİ İŞYERİNDEKİ HAFTA TATİLLERİ İZİN GÜNLERİ GİBİ KONULARI KURULDA TARTIŞIP BAZI AMAÇLARA ULAŞABİLRSEK ULAŞMALIYIZ İŞVERENE DE ÖNERİMİZŞİ YAPMALIYIZ BURAYA KADAR GÖREVİMİZ YAPTIK.BUNU BELLİ MERCİİLERE DE İLETTİKTEN SONRA ARTIK DEVREYE İŞİN MUTFAĞINDA OLANLAR G,RMESİ GEREİYOR DİYE DUÜŞÜNÜYORUM BEN YANİ ŞEFLER TARZI İNSANLAR...UNUTMAYIN HER İŞ KAASININ SORUMLUSU İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI DEĞİLDİR EĞER O HAVAYI KARŞI TARAF HİSSEDERSE HERŞEYİ ÜZERİMİZE YIKARLAR SORUMLULUK PAYLAŞILDIKÇA HAFİFLER....

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.