Duyuru I S A G Bilim Kurulu Tecrübe Ve Bilgi Paylaşımına Başlıyor!!!

Konu, 'İSAG Derneği Hakkında Bilgiler' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli Meslektaşlarım,

İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği olarak oluşturduğumuz İSAG Bilim Kuruluna katılım konusunda teveccüh gösterdiğiniz için teşekkür ediyoruz.İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri'nin mesleki gelişimi ile ilgili yapacağımız eğitim çalışmalarında İleri "Düzey Risk Analizleri Eğitimleri" ve "Parlamadan ve Patlamadan Korunma Dokümantasyonu Hazırlama Eğitimleri" için bu konuda deneyimli, birlikte çalışabileceğimiz bilim insanlarıyla iletişime geçmek istiyoruz.

İlerleyen günlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerinin mesleki gelişimlerine katkı verecek tüm eğitim programlarına yönelik çalışmaları başlatarak, meslek odalarının yaptığı gibi uygun maliyetlere zengin içeriklerle dolu, değerli bilim insanlarının tecrübelerini ve bilgilerini paylaştığı bir eğitim politikası izleyerek siz değerli üyelerimize bilimsel eğitimler vermek istiyoruz.

Değerli bilim insanları'nın hedeflediğimiz bu yolda bizimle birlikte yürüyerek meslektaşlarımıza değerli bilgi ve tecrübelerini paylaşmaları yolunda katkı vermelerini bekliyoruz.
    En derin saygılarımla,

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    BAŞKAN

leventkavlak@hotmail.com
    www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.twitter.com/leventkavlak1
    Gsm: 0532 232 9105

Last edited: 19 Aralık 2013
Yüklüyor...