Iç Yönetmelik Yardım

Konu, 'İş Güvenliği El Kitapları ve İç Tüzükleri' kısmında ceren123 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ceren123

ceren123 TÜİSAG Üyesi

Kolay gelsin;

İç yönetmelik oluştururken kullanacağımız formları burada tanımlamak zorunda mıyız? Örneğin KKd zimmet formu burda tanımlanmalı mı?

2. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

Formları uygulamada kullanmak yeterli olacaktır, iç yönetmelikte dikkat edilmesi gereken durumlar ile yasal mevzuattan bahsediyoruz. İç yönetmeliği hazırladıktan sonra iş verene ve kurul üyelerine sunarak onay almalısınız, daha sonra imza karşılığı ( tebliğ niteliğinde ) çalışanlara bir kitapçık halinde vermeniz iyi olur...

Last edited by a moderator: 9 Mayıs 2014
    ceren123 bu yazıya teşekkür etti.
  3. GökayAydogan

GökayAydogan TÜİSAG Üyesi

Ceren Hanım Merhaba İç yönetmelik ben hazırladım. Şu anda matbaa da basıma gönderildi. İç Yönetmelik ; işletmenizde bulunan mevcut risklerin yazıldığı ve personele tepliğ edildiği bir kitapçıktır.Yangın, genel isg kuralları, elektrikli el aletleri, kimyasallar, ekranlı araçlarla çalışma vb. konular..

ceren123 ve ATURAN bu yazıya teşekkür etti.
  4. unsalun

unsalun TÜİSAG Üyesi

Femida, bu iç yönetmeliği paylaşman mümkün mü? Örnek teşkil etmesi açısından...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 9 Mayıs 2014
  5. heidii

heidii TÜİSAG Üyesi

Merhaba

Referans olması açısından hazırladınığız İç Yönetmeliği göndermeniz mümkün mü?

6. dilekaltinok

dilekaltinok TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Iş Sağlığı Ve Güvenliği Kurulu Iç Yönetmelik | TÜİSAG, Türkiye İş ...
    İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU İÇ YÖNETMELİK ektedir. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU İÇ YÖNETMELİK 1. AMAÇ …

Iç Yönetmelik Yardım | TÜİSAG, Türkiye İş Güvenliği Uzmanları ve ...
    Kolay gelsin; İç yönetmelik oluştururken kullanacağımız formları burada tanımlamak zorunda mıyız? Örneğin KKd zimmet formu burda tanımlanmalı mı?

Iş Güvenliği Iç Yönetmeliği Örnekleri | TÜİSAG, Türkiye İş ... - ISGfrm
    Firma içi iş güvenliği ile ilgili iç yönetmeliğin örneğini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Unutmayın çalışan personellerinize iş güvenliği açısından...

Iş Güvenliği Iç Yönetmeliği Örnekleri | Sayfa 2 | TÜİSAG, Türkiye İş ...
    Kaan bey ben detaylı talimat ve taahhütname imzalatıyorum.İşe başlayan personele tüzüğü imzalatmak ve 1 nushasını teslim etmek yeterlimidir.

İş Güvenliği El kitapları ve İç Tüzükleri | TÜİSAG, Türkiye İş ... - ISGfrm
    isg kitap,; isg tüzükleri,; isg tüzüğü 2012,; isg el kitabı,; iş sağlığı ve güvenliği tüzüğü kitabı,; İSG EL KİTABI 2013,; İSG FORUM İÇ YÖNETMELİK,; isg uzmanlık el...
    arama butonundan iç yönetmelik yazdığınızda 95 sonuca ulaştım, bunların içinde benim faydalandığım örnekler bulunmakta, kontrol etmenizi rica ederim. Teşekkürler

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. İsmail HAN

İsmail HAN TÜİSAG Üyesi

Merhaba,

benim çalıştığım firmada 400 çalışan var iç yönergenin tam 400 adet basılması mı gerekiyor o zaman...

8. GökayAydogan

GökayAydogan TÜİSAG Üyesi

evet

9. servey

servey TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben de araştırırken bir tane kaydetmiştim A sınıfı uzman bir arkadaşın hazırladığı iç yönerge. Üstelik 6331 sayılı kanunu dikkate alarak yazmış. İsterseniz paylaşabilirim. Ancak 36 sayfa. Her bir çalışan için koyduğumuzda oldukça kalın olacak, işveren yapmak istemeyebilir.

izmir35 bu yazıya teşekkür etti.
  10. İsmail HAN

İsmail HAN TÜİSAG Üyesi

İşveren bunu kabul eder mi ki acaba :(...

11. izzet erim

izzet erim TÜİSAG Üyesi

ben rica etsem olur mu acaba ?

12. izmir35

izmir35 TÜİSAG Üyesi

iç yönetmeliği paylaşmanız mümkün mü örnek olması açısından.

teşekkürler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica