Ilçelerde Osgb Kurulmama Durumu Var Mı?

kerim öztoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar; OSGB ler sadece il merkezlerine mi kurulabiliyor? Bakanlık tarafından ilçelerde kurmamızda bir sorun oluyormu? Herkese Kazasız Günler diliyorum

Kerim ÖZTOY
Maden Mühendisi
İş Güvenliği Uzmanı

Onur ATALAY

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Gerekli şartları sağladığınız sürece istediğiniz yere kurabilirsiniz.

kerim öztoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Onur bey özel bir firmada maden mühendisi olarak çalışıyorum(sadece mühendislik yapmaktayım iş güvenliği belgeme dayalı burada bir çalışma yapmamaktayım), bu iş yerinde çalışmaya devam ederken kendim mesul müdür olarak OSGB açabilirmiyim.

Onur ATALAY

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Kerim Bey,
Sorumlu müdür: İşyeri hekimliği veya iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip, OSGB’lerde tam süreli istihdam edilen ve bu birimlerin iş ve işlemlerinden Bakanlığa karşı sorumlu olan kişiyi,
Burada tam zamanlı ifadesinden anlaşıldığı üzere birinden birini tercih etmeniz gerekmektedir.

kerim öztoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
teşekkür ederim onur bey o zaman bir iş güvenliği uzmanı bulup onun adına açmamız gerekecek...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.