Ilk Amir ( Sorumluluk Bilgilendirme ) Eğitimi

SEG

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba,
İlk amirler (firmanın yapısına göre usta başı, takım lideri, vardiya amiri, formen v.b. pozisyonlar) kazalarda direkt sorumlu oluyorlar. özellikle KKE kullanmamadan kaynaklanan kazalarda, eğer üst kademeler görevlerini yerine getirdilerse, taktırtmadığı, takıldığını denetlemediği için onlar sorumluluk altına giriyorlar. onlara bir eğitim vermek istiyorum. Elinde soküman olan var mı ?
yoksa önerileriniz neden? hep beraber fikirlerimizi bildirirsek ortaya güzel bir sunum çıkacaktır

Günkut

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Beyaz yaka eğitimleri, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu sunumları sitemizde mevcuttur. Çalıştığınız sektöre ve çalışma şartlarına göre sizin hazırlamanızı tavsiye ederim.

SEG

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
ufak bir not ilk amirler beyaz yaka değildir,

denizdeniz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ufak bir not ilk amirler beyaz yaka değildir,
doğru değildir ama işveren vekilliği şanitye şefi ile sınırlı değildir; işveren vekin sorumlulukarını anlatan bir sunum yaparsanız iyi olur

SEG

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
işveren vekilinin görev ve yetkileri o pozisyonların yaptığından daha geniş,. o derece geniş kapsamlı bir şey akıllarını karıştıracaktır.

denizdeniz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
yargıtay antalyada bir dava aldığı içtahatta işveren veilliği kapsamını vardiya formenine kadar genişletti ,kanuna bkarsanız işyeriyönetimde görev alan ibaresi vardır ;

SEG

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
eğer takım liderine işveren vekilinin tüm görevlerini anlatan bir sunum yaparsanız, isg kuruluna başkanlık etmek gibi farklı noktalar ile ilgili abartılı konulara girilecektir. o sözlerle uğraşmak istemiyorum

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.