Ilk Amir ( Sorumluluk Bilgilendirme ) Eğitimi

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Sunumları' kısmında SEG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. SEG

SEG TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    İlk amirler (firmanın yapısına göre usta başı, takım lideri, vardiya amiri, formen v.b. pozisyonlar) kazalarda direkt sorumlu oluyorlar. özellikle KKE kullanmamadan kaynaklanan kazalarda, eğer üst kademeler görevlerini yerine getirdilerse, taktırtmadığı, takıldığını denetlemediği için onlar sorumluluk altına giriyorlar. onlara bir eğitim vermek istiyorum. Elinde soküman olan var mı ?
    yoksa önerileriniz neden? hep beraber fikirlerimizi bildirirsek ortaya güzel bir sunum çıkacaktır

2. Günkut

Günkut TÜİSAG Üyesi

Beyaz yaka eğitimleri, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu sunumları sitemizde mevcuttur. Çalıştığınız sektöre ve çalışma şartlarına göre sizin hazırlamanızı tavsiye ederim.

3. SEG

SEG TÜİSAG Üyesi

ufak bir not ilk amirler beyaz yaka değildir,

4. denizdeniz

denizdeniz TÜİSAG Üyesi

doğru değildir ama işveren vekilliği şanitye şefi ile sınırlı değildir; işveren vekin sorumlulukarını anlatan bir sunum yaparsanız iyi olur

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. SEG

SEG TÜİSAG Üyesi

işveren vekilinin görev ve yetkileri o pozisyonların yaptığından daha geniş,. o derece geniş kapsamlı bir şey akıllarını karıştıracaktır.

6. denizdeniz

denizdeniz TÜİSAG Üyesi

yargıtay antalyada bir dava aldığı içtahatta işveren veilliği kapsamını vardiya formenine kadar genişletti ,kanuna bkarsanız işyeriyönetimde görev alan ibaresi vardır ;

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. SEG

SEG TÜİSAG Üyesi

eğer takım liderine işveren vekilinin tüm görevlerini anlatan bir sunum yaparsanız, isg kuruluna başkanlık etmek gibi farklı noktalar ile ilgili abartılı konulara girilecektir. o sözlerle uğraşmak istemiyorum

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica