Ilk Defa Yükseltme Sınavına 24 Mayıs Ta Başvuracağım Ama!

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında ilkernacar tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ilkernacar

ilkernacar TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ilk defa yükseltme sınavına başvuracağım. 18 Mayıs ta C sınıfı belgemi aldım ve 3000 prim günüm dolmasına az süre kaldı. Başvuru tarihinde 3000 prim günü dolmuş olması gerekiyor(tüzüğe göre). Ama ortada öyle karma karışık tarihler dolaşıyor ki... birisi net cevap verirse azcık olan aklımızı da bu konuya yormayalım istiyorum. ÖSYM ayrı tarih yayınlamış, çalışma bakanlığı ayrı tarihler yayınlamış. Bu bilgileri toparlayacak bir arkadaştan yardım lütfen.

2. hasan değer

hasan değer TÜİSAG Üyesi

aynı durum bende de var. 8 martta 2014 3000 günüm doluyor fakat günümün dolduğunu nasıl göstereceğim. 13-20 martta başvuru tarihleri. ne yapmam gerektiğini biri söylerse çok memnun olurum.

3. tore1071

tore1071 TÜİSAG Üyesi

isg katip başvuru sayfasında duyuru şeklinde gireceğiniz sınıfı yayınlayacaklar. büyük bir olasılıkla size B yazacaklardır. Bu duyuruda yanlışlık varsa vereceği tarihler arasında dilekçe ile prim dökümünüzü ve 8 marta kadar olan sigortalı hesap fişinizi muhasebecinize hazırlatıp bakanlığa başvuracaksınız

4. isghizmetleri

isghizmetleri TÜİSAG Üyesi

Benimde Nisan da doluyor 170 i aradım 13-20 Martta ne gozukuyosa o diyorlar. Buna bi cozum olmalı gerekirse bakanlığa bi dilekce hazırlayalım.. Toplu gonderirsek bi cozumu olabilir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica