Soru Imzamın Taklit Edilmemesi Için Ne Yapmam Lazım?????????

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında arzu_91 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. arzu_91

arzu_91 TÜİSAG Üyesi

çok teşekkürler şimdiden

2. ekorucu

ekorucu TÜİSAG Üyesi

imzanızı el yazınızla adınızı ve soyadınızı yazarak atın . imza için kendinize özel bir kalem alın ve hep aynı mürekkebi kullanmaya çalışın.

arzu_91 bu yazıya teşekkür etti.
  3. arzu_91

arzu_91 TÜİSAG Üyesi

başka yasal prosedür olarak nasıl koruma altına alabilirim

4. ekorucu

ekorucu TÜİSAG Üyesi

yasal olarak korumaya alamazsınız . herşey taklit edilmeye açıktır . eğer birisi taklit ederse mahkemeye verirsiniz oradada balistik olarak incelenir imzanın sizin olmadığı kanıtlanır . balistik olarak sizin olmadığının kanıtlanmasında kullandığınız size özel kalemin ve mürekkebin yardımı olur yada olmadı siz parmak basın daha iyi bence .

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. arzu_91

arzu_91 TÜİSAG Üyesi

anladım bana ait kalem daha mantıklı ben noter onaylı anlamında söylemiştim notere onaylatsak bu bnm imzamın aslıdır diye

6. ekorucu

ekorucu TÜİSAG Üyesi

oda bir seçenek . ilerde imza değiştirirsen onuda tekrar onaylatman gerekecek notere . kurum içinde müdürlerin bile eski imzalarından ( garip şekiller ) isim imzaya geçtiklerini gördüm ama notere onaylatmadıklarını biliyorum. solaksan hiç uğraşma bence ama yinede onaylatabilirsin örnekleri var.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. arzu_91

arzu_91 TÜİSAG Üyesi

bilmiyorum farklılık oluyor bu da iş güvenliği anlamında risk oluşturuur diye düşündümmm

8. tevfik sorkun korkmaz

tevfik sorkun korkmaz TÜİSAG Üyesi

imzanızın bulunduğu kaşe yaptırın. isim soyisim belge numaran imza şekilinde yaptırabilirsiniz.

9. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

ÖNERİ:
    http://www.alomaliye.com/hukuk_imza.htm..

HUKUKTA İMZA PROSEDÜRÜNÜN ÖNEMİ,

başlığı altındaki içeriğe bir göz atarsanız çok faydalı olacağını düşünüyorum “

nesyal ve arzu_91 bu yazıya teşekkür etti.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica