Inşaat Işlerinde Isg

ergeco

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Selamlar arkadaşlar.Bir inşaata başlarken ve inşaat sürerken hangi adımlarla başlıyor ve sürdürüyoruz.Bir çok farklı bilgi var.Yapılması gerekenleri sıralarsak bana ve bir çok arkadaşa faydası olucaktır.teşekkürler

mmtgrcn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
inşaata başlarken risk analizi acil eylem planı ve eğitimleri öncelikli olara tamamlamalısın. inşaat sürerken göre iş güvenliği uzmanı iş yeri hekimi ve işyeri hemşiresi hizmetlerini alman gerek

BaranS

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Selamlar arkadaşlar.Bir inşaata başlarken ve inşaat sürerken hangi adımlarla başlıyor ve sürdürüyoruz.Bir çok farklı bilgi var.Yapılması gerekenleri sıralarsak bana ve bir çok arkadaşa faydası olucaktır.teşekkürler
Deneyimlerimden ve İnşaat sektöründe İSG konusundaki incelemelerim bana şunu diyor:

Sertifikası ne olursa olsun eğer İnşaat sektöründe daha önceden hiç tecrübesi olmamış olan arkadaşlar tek başlarına bu sektöre girmesin. Forumlardan yardım alarak tecrübelenemezsiniz. Tecrübeli uzmanların yanında inşaatta tecrübelenin (en az 2 yıl), sonra tek başınıza bu sorumluluğu alırsınız.

Neşe Y.

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar,
Ben C sınıfı uzmanı olarak bir inşaat firmasında çalışıyorum. Sözleşmesi yetişemeyen ama işe başlayan firmalar var. Onlardan geçici görevlendirme belgesi istesem yeterli olur mu? Ayrıca bu belgenin süresi var mı? Örneğin bazı işler için farklı bir şirketten periyodik olarak aynı işçiler gelecek. Bizim inşaat da bir yıl sürecek. bir yıllık geçici görevlendirme belgesi isteyebilir miyim?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.