Inşaat Işlerinde Isg

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında ergeco tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ergeco

ergeco TÜİSAG Üyesi

Selamlar arkadaşlar.Bir inşaata başlarken ve inşaat sürerken hangi adımlarla başlıyor ve sürdürüyoruz.Bir çok farklı bilgi var.Yapılması gerekenleri sıralarsak bana ve bir çok arkadaşa faydası olucaktır.teşekkürler

2. mmtgrcn

mmtgrcn TÜİSAG Üyesi

inşaata başlarken risk analizi acil eylem planı ve eğitimleri öncelikli olara tamamlamalısın. inşaat sürerken göre iş güvenliği uzmanı iş yeri hekimi ve işyeri hemşiresi hizmetlerini alman gerek

3. BaranS

BaranS TÜİSAG Üyesi

Deneyimlerimden ve İnşaat sektöründe İSG konusundaki incelemelerim bana şunu diyor:

Sertifikası ne olursa olsun eğer İnşaat sektöründe daha önceden hiç tecrübesi olmamış olan arkadaşlar tek başlarına bu sektöre girmesin. Forumlardan yardım alarak tecrübelenemezsiniz. Tecrübeli uzmanların yanında inşaatta tecrübelenin (en az 2 yıl), sonra tek başınıza bu sorumluluğu alırsınız.

4. Neşe Y.

Neşe Y. TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,
    Ben C sınıfı uzmanı olarak bir inşaat firmasında çalışıyorum. Sözleşmesi yetişemeyen ama işe başlayan firmalar var. Onlardan geçici görevlendirme belgesi istesem yeterli olur mu? Ayrıca bu belgenin süresi var mı? Örneğin bazı işler için farklı bir şirketten periyodik olarak aynı işçiler gelecek. Bizim inşaat da bir yıl sürecek. bir yıllık geçici görevlendirme belgesi isteyebilir miyim?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica