Soru İplik Fabrikası İçin Risk Analizi

Konu, 'Tekstil Sektöründe İSG Uygulamaları' kısmında serim tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. serim

serim TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar elinde iplik üretim fabrikalarıyla ilgili risk değerlendirmesi örneği olan varsa paylaşabilir mi?

2. Selçuk Çiftlik

Selçuk Çiftlik TÜİSAG Üyesi

Serim,

Genel itibari ile;

http://www.isgfrm.com/threads/yönetmeliğe-göre-uygun-risk-değerlendirme.7470/page-3

den başlayabilirsin. Harika bir yanıt var.

Saygılarımla.

taylantalu ve Esat ÜN bu yazıya teşekkür etti.
  3. CG_Tuncel

CG_Tuncel TÜİSAG Üyesi

iplik fabrikalarının makineleri, tezgahları önemli nokta bence. bu konu ile ilgili dökümana ulaşmak asıl mesele.

4. ekecik

ekecik TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar iplik üretim fabrikalarıyla alakalı risk analizi yapmış arkadaşlar bilgilerini paylaşabilir mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Selçuk Çiftlik

Selçuk Çiftlik TÜİSAG Üyesi

Makinenin cinsi belilenebilirse eğer mutlaka bir üretim sertifikası ve buna bağlı olarak kullanma talimatına ulaşılabilir.

Burada ihtiyaç duyulan bilgiler yeterli değil ise derin bir internet araştırması sonucu gerekli tüm detaylar edinilebilir.

Ama fabrika gibi çok çeşitli yüksek riskli aktivitelerin devam ettiği birortamda sedece makineleri öncelikli risk grubuna dahil etmek eksik değerlendirme yapmamıza neden olabilir.

Saygılarımla.

6. serim

serim TÜİSAG Üyesi

ali bey bende arıyorum ama hiçbir veriye ulaşamadım daha

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. meltemsezgin

meltemsezgin TÜİSAG Üyesi

Bende bi bilgi , risk analiz örneği bulamadım bulan arkadaşlarımız paylaşabilirmi

8. fundasakal

fundasakal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar iplik fabrikasıyla ilgili risk analizi yapan varmı? nelere dikkat edilmeli ? bilgisi olan varmı?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. iplik fabrikası risk analizi

Yandex.Metrica