Soru : İplik Fabrikası İçin Risk Analizi

serim

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar elinde iplik üretim fabrikalarıyla ilgili risk değerlendirmesi örneği olan varsa paylaşabilir mi?

CG_Tuncel

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
iplik fabrikalarının makineleri, tezgahları önemli nokta bence. bu konu ile ilgili dökümana ulaşmak asıl mesele.

ekecik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar iplik üretim fabrikalarıyla alakalı risk analizi yapmış arkadaşlar bilgilerini paylaşabilir mi?

Selçuk Çiftlik

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Makinenin cinsi belilenebilirse eğer mutlaka bir üretim sertifikası ve buna bağlı olarak kullanma talimatına ulaşılabilir.

Burada ihtiyaç duyulan bilgiler yeterli değil ise derin bir internet araştırması sonucu gerekli tüm detaylar edinilebilir.

Ama fabrika gibi çok çeşitli yüksek riskli aktivitelerin devam ettiği birortamda sedece makineleri öncelikli risk grubuna dahil etmek eksik değerlendirme yapmamıza neden olabilir.

Saygılarımla.

serim

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
ali bey bende arıyorum ama hiçbir veriye ulaşamadım daha

meltemsezgin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Bende bi bilgi , risk analiz örneği bulamadım bulan arkadaşlarımız paylaşabilirmi

fundasakal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar iplik fabrikasıyla ilgili risk analizi yapan varmı? nelere dikkat edilmeli ? bilgisi olan varmı?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.