Iptal Edilmesi Gereken Sorular Için Isag Ne Yapıyor?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında alperozbas tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. alperozbas

alperozbas TÜİSAG Üyesi

13 Mayıs 2013 İş Sağlığı ve Güvenliği sınavındaki çelişkili, hatalı veya yanlış cevaplı sorular için yani bizler için, üyeleri için İSAG ne yapıyor ? Ne yapmayı planlıyor ?
    İtirazlar konusunda bizleri temsilen ve haklarımızın savunulması açısından itirazları yaparken en önde İSAG' ı görmek isteriz. Yapılacak ve yapılan çalışmaları burdan bizlere duyurmasını rica eder siz değerli arkadaşlarımın da düşüncelerini, taleplerini yazarak destek olmasını dilerim...

Mahir ÖZARSLAN, likable03, volkancoskun ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. SERKAN ÜLKER

SERKAN ÜLKER TÜİSAG Üyesi

bu derneğin ilk fırsatı ve kendini tanıtması reklam edeceği bir fırsat...diye düşünüyorum...
    ve bu konu takipçi ve hatta başarılı olur istediğini alırsa...üye sayısında müthiş patlama olur....

alperozbas bu yazıya teşekkür etti.
  3. cetin_

cetin_ TÜİSAG Üyesi

Ankara da Konferansa katıldım cok verimliydi cok teşekkürler herkese. Yalnız derneğimizden ricam soru itirazlarında yardımcı olmaları ve üzerinde durmaları sizlere karşı güvenimizin olgunlaşması için önemli olacaktır bizlerde elimizden geldiğince itirazda bulunuyoruz. Teşekkürler...

4. alperozbas

alperozbas TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınava olan tepkinizi, sosyal ortamı gayet iyi bir sekilde kullanan takip eden bakan ve ilgili müdürlerin facebook twitter gibi hesapları üzerinden de yapabilirsiniz :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Mahir ÖZARSLAN bu yazıya teşekkür etti.
  5. ysf

ysf TÜİSAG Üyesi

İSAG'ı bu konu da göreve davet ediyoruzz !!!!

6. alone_chemist

alone_chemist TÜİSAG Üyesi

C Sınıfı A kitapçığı 61. soruda yer alan hangisi yanıcı gazlardan oluşmamaktadır. sorusunda ben bildim bileli H2 gazı yanıcı gazdır. Bir kimyager olarak yanıcı olduğunu biliyorum. Soruda cevap yanıcı gaz değildir diyor. Nasıl oluyor? Biri bana açıklasa sevinirim. :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. alperozbas

alperozbas TÜİSAG Üyesi

sevgili serkan ülker ben de aynı fikirdeyim fakat yönetimden hala bir tepki, açıklama olmaması bu konuda yanlız olduğumuz düşüncesine kapılmama neden oluyor.

SERKAN ÜLKER bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica