iş arama

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında ismailoztas tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ismailoztas

ismailoztas TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,
    Mayıs ayındaki sınavda başarılı oldum ve evraklarımı bakanlığa gönderdim. Şimdi iş aramaktayım. Acaba yeni ve tecrübesiz bir İSG uzmanı olarak bir kurumda mı çalışmak yoksa OSGB ye bağlı mı olmak iyidir?

2. ozn35

ozn35 TÜİSAG Üyesi

bana kalırsa OSGB de başlasan daha iyi olur tecrübe kazanmış olursun en azından

ismailoztas bu yazıya teşekkür etti.
  3. Doğuş

Doğuş TÜİSAG Üyesi

aynı soruyu ben sordum OSGB en iyisi diyor burda da arkadaş :)

4. ikeremk

ikeremk TÜİSAG Üyesi

OSGB'de hem belgeni işletme şansı yakalarsın hem tecrübe kazanırsın.Birşeyleri otutturursun..Fiyat düşüktür osgblerde ama geleceği düşünerek bir sürü katlanmak bence en mantıklısı..Bende OSGB düşünüyorum bakalım hayırlısı.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Mesut DİNÇ

Mesut DİNÇ TÜİSAG Üyesi

peki arkadaşlar a
    A sınıfını altında c olarak çalışmak nasıl olur mesela bir baraj inşaatında c sınıfı olrak tam zamanlı çalışmak nasıl olur en ne kadar ücet beklentim olmalı saygılar

6. volkans

volkans TÜİSAG Üyesi

kurumsalda iş bulursan iyi olur. ikisininde avantajları var. kurumsal daha rahttır.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

barajlarda 3 yıl çalışmış biri olarak risk fazla uzak durun derim

8. Levenet

Levenet TÜİSAG Üyesi

İş güvenliği uzmanlığı çalışmasında ücret hesaplama nasıl oluyor.Matematik işlemlerden bahsediliyor.Bilen var mı?

9. sercan gokerk

sercan gokerk TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR KENDİ İŞİNİZİ YAPIN, BAŞKASINA NEDEN KAZANDIRIYOR SUNUZ, YÖNETMELİKLER AÇIK, OKUYUN, ARAŞTIRIN, BAKIN NELER YAPABİLİYOR SUNUZ, KENDİNİZE GÜVENİN.

10. sercan gokerk

sercan gokerk TÜİSAG Üyesi

ücret hesaplamasını piasaya göre saat bazında öğren, sende ona göre fiyat ver.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica