Soru : İş Başvurusunu Nasıl Yapmalıyım?

Ms.ozcelk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaslar, ben mi yanlış yapıyorum bilmiyorum ama hala bir iş bulabilmiş değilim. Siz internetten mi başvuru yapıyorsunuz , bildiğiniz güvenilir kaynaklar mi var ? Biraz akıl verin..

büşraferide

Üye
TÜİSAG Üyesi
Şuanda tüm OSGB firmaları iş güvenliği uzmanı arıyor, onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Kafi Can AKIN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Birçok OSGB C sınıfı uzman aramakta. Google da arama yaparsan birçok ilan bulabilirsin. 1500 ila 1750 tl arasında maaşlarla çalışmak istiyorsan birçok OSGB C sınıfı uzman aramakta. A ve B sınıflar için herhangi bir araştırma yapmış değilim ancak eğer C sınıfı isen ve 1500 tl yi Emeğinin karşılığı olarak görüyorsan birçok OSGB bu maaş aralığında C sınıfı uzmanı aramakta .

Ms.ozcelk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Birçok OSGB C sınıfı uzman aramakta. Google da arama yaparsan birçok ilan bulabilirsin. 1500 ila 1750 tl arasında maaşlarla çalışmak istiyorsan birçok OSGB C sınıfı uzman aramakta. A ve B sınıflar için herhangi bir araştırma yapmış değilim ancak eğer C sınıfı isen ve 1500 tl yi Emeğinin karşılığı olarak görüyorsan birçok OSGB bu maaş aralığında C sınıfı uzmanı aramakta .
Onlarda bu maaşla çalışan bulabilıyorsa artık .. Gerçe iki aydır benimde canıma tak edecek durumda evde oturmak bir çok kişi böyleyse eğer 1.500 giren bir çok insan vardır..:hayır:

Batuhan61

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İstanbulda iseniz yardımcı olabilirim.C ve b sınıfı uzman arayan osgb mevcut.

seytug

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Onlarda bu maaşla çalışan bulabilıyorsa artık .. Gerçe iki aydır benimde canıma tak edecek durumda evde oturmak bir çok kişi böyleyse eğer 1.500 giren bir çok insan vardır..:hayır:
Aynı durumdayım iş bulmak zorundayım özel nedenlrden dolayı maaş düşük diye redettim bi iki yeri ... ama şuan netten başvuru yapıyorum kimse dönmüyor kimse uzman aramıyor

Ms.ozcelk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Aynı durumdayım iş bulmak zorundayım özel nedenlrden dolayı maaş düşük diye redettim bi iki yeri ... ama şuan netten başvuru yapıyorum kimse dönmüyor kimse uzman aramıyor
Bende bugün gittim yerde ilk ay 1.500 sonra 1.750 yemek yol var dediler inşaat için tam zamanlı :( inşaat olması beni korkutuyor nezih bir yer dediler ama kafam karışık :(

seytug

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bende bugün gittim yerde ilk ay 1.500 sonra 1.750 yemek yol var dediler inşaat için tam zamanlı :( inşaat olması beni korkutuyor nezih bir yer dediler ama kafam karışık :(
Hangi şehirdesin A uzmanın yanında mı istiolar seni bence git tecrübesizsin dimi ?

Ms.ozcelk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Hangi şehirdesin A uzmanın yanında mı istiolar seni bence git tecrübesizsin dimi ?
Evet a uzmanı haftada bir gün gelecekmis sadece . Yetiştirmek için arıyoruz dediler . Aslında bende tam olarak yetiştirilmek istiyorum ama şantiye söz konusu olunca korkutuyor beni. Bakalım geri dönerlerse başlamayı düşünüyorum bir kaç kişide sizinle aynı fikirde

Berken

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar işler fazla karışık değil.türkiye şartları belli.yabancı dilin yoksa belli bir konuda uzmanlaşmamışsan ort.2000 lira maaşla başlarsın.piyasa bu.ne mühendisi olduğun önemli değil.isg uzm. gelince teklif edilen ücretler ortada risk belli iş belli.mevzuat belli.belirsiz olan bir durum yok.bu parayı başka türlü kazanamayanlar var ki bu teklifler alıcı buluyor.fiyatların nasıl oluştuğuna girmeyim.kimse kabul etmezse bu fiyatları ücretler yükselir teraneleri boş.ben şahsen yeni mezunların kendi branşlarında çalışmaları taraftarıyım.istikrarlı çalışma ve iyi bir kariyer planlamasıyla iyi pozisyonlara ulaşılabilir.

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Evet a uzmanı haftada bir gün gelecekmis sadece . Yetiştirmek için arıyoruz dediler . Aslında bende tam olarak yetiştirilmek istiyorum ama şantiye söz konusu olunca korkutuyor beni. Bakalım geri dönerlerse başlamayı düşünüyorum bir kaç kişide sizinle aynı fikirde
Ek te sunduğum dokümanı muhafaza edin. İnşaatta faaliyet gösterecekseniz çok faydası olacaktır. Öncelikle önerim size, panik yapmayın, ancak çok konu başlığı var, sadece işi takip edecekseniz, ek doküman size yetecektir. Tüm her şeyi takip edecekseniz, yardım alın derim.
Hayırlı olsun şimdiden.

Ekli dosyalar

• YapiSektoruIsGuvenligi_27062013.pdf
    2.4 MB · Görüntüleme: 71

seytug

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
İnşallah olur darısı da başıma diyim :) .. hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız...

Ms.ozcelk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar işler fazla karışık değil.türkiye şartları belli.yabancı dilin yoksa belli bir konuda uzmanlaşmamışsan ort.2000 lira maaşla başlarsın.piyasa bu.ne mühendisi olduğun önemli değil.isg uzm. gelince teklif edilen ücretler ortada risk belli iş belli.mevzuat belli.belirsiz olan bir durum yok.bu parayı başka türlü kazanamayanlar var ki bu teklifler alıcı buluyor.fiyatların nasıl oluştuğuna girmeyim.kimse kabul etmezse bu fiyatları ücretler yükselir teraneleri boş.ben şahsen yeni mezunların kendi branşlarında çalışmaları taraftarıyım.istikrarlı çalışma ve iyi bir kariyer planlamasıyla iyi pozisyonlara ulaşılabilir.
Bu mesajınız içimi rahatlattı çok teşekkür ederim. Okumadan önce işyeriyle görüştüm ve kendi bünyesine alacaklarını söylediler . Açıkcası daha iyi oldu çünkü başlangıç olarak inşaat zorlardı beni. Pazartesi başlıyorum inşallah . Benden bugün kimlik fotoğrafını istediler sigorta girişi için . O an heyecanla sordum ama cevabını duymadım. Bir gün önceden sigorta için gerekli olanları aktardılar buda demek oluyor kı p.tesi başlıyrum değil mi ?

Berken

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bu mesajınız içimi rahatlattı çok teşekkür ederim. Okumadan önce işyeriyle görüştüm ve kendi bünyesine alacaklarını söylediler . Açıkcası daha iyi oldu çünkü başlangıç olarak inşaat zorlardı beni. Pazartesi başlıyorum inşallah . Benden bugün kimlik fotoğrafını istediler sigorta girişi için . O an heyecanla sordum ama cevabını duymadım. Bir gün önceden sigorta için gerekli olanları aktardılar buda demek oluyor kı p.tesi başlıyrum değil mi ?
hayırlı olsun.başarılar dilerim.

seytug

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bu arada siz gelen işleri neden çevirmiştiniz acaba ?
Birisi 1000 lira teklif etti diğeri 1300 yada 1500 arası dedi tam fiyat bile vermesinbende kabul etmedim doğal olarak şimdide netten yapıyorum başvuru ama arayan soran yok

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.