Iş Güvenliği Çasgem Atamaları

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında thefuku tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. thefuku

thefuku TÜİSAG Üyesi

Merhabalar ben iş güvenliği uzmanlığı alacagım mesela 2 tane işletmede çalışacagım benim sigortam nasıl ödenecek kısa zamanlı çalışsam ve iş güvenliği uzmanlarını çasgem atıyormuş duyduguma göre yardımcı olabilirmisiniz prosedürler nasıl?
    ayrıca mekatronik teknikeriyim illa mühendis olunmak şartı varmıdır?

oktaybalcı bu yazıya teşekkür etti.
  2. gülenyüzlü

gülenyüzlü TÜİSAG Üyesi

Tekniker olarak sadece iş sağlığı ve güvenliği bölümü mezunları olabiliyorlar.sizler iki yıllık mekatronik mezunuysanız bölümünüzü bir mühendislik dalında dört yıla tamamlamanız gerekmektedir.mühendislik dalında dikey geçiş zor oluyorsa teknik eğitim fakültelerinede dikey geçiş yapabilirsiniz .sizlere izin verilen bölümler listesi vardır bu liste dahilinde dikey geçiş yapmadan mevcut durum dahilinde (6331 sayılı kanun) iş güvenliği uzmanı olamazsınız .
    saygılarımla​

ATURAN bu yazıya teşekkür etti.
  3. thefuku

thefuku TÜİSAG Üyesi

Evet anladım ben geçiş yaptım çalışma ekonomisi end ilişkiler bolumune acık ogretımden, mezun olma şartı varmı şimdi okurken egıtımlerı alabilirmiyim
    Yardımlarınız için teşekkür ederim.

4. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

Dostum isg teknikerleri,mühendisler,teknik öğretmenler,fen edebiyat (fizik,kimya) bölüm mezunları isg uzmanlığına başvurabiliyorlar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. gülenyüzlü

gülenyüzlü TÜİSAG Üyesi

Okurken İSG eğitimi alamazsınız ayrıca sizin okuduğunuz bölümde mezuniyet olarak kapsam dışında kalmaktadır.fatih beyin yazdıgı bölümleri bitirmeniz gerekmektedir
    saygılarımla

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica