Iş Güvenliği Çasgem Atamaları

thefuku

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar ben iş güvenliği uzmanlığı alacagım mesela 2 tane işletmede çalışacagım benim sigortam nasıl ödenecek kısa zamanlı çalışsam ve iş güvenliği uzmanlarını çasgem atıyormuş duyduguma göre yardımcı olabilirmisiniz prosedürler nasıl?
ayrıca mekatronik teknikeriyim illa mühendis olunmak şartı varmıdır?

gülenyüzlü

Üye
TÜİSAG Üyesi
Tekniker olarak sadece iş sağlığı ve güvenliği bölümü mezunları olabiliyorlar.sizler iki yıllık mekatronik mezunuysanız bölümünüzü bir mühendislik dalında dört yıla tamamlamanız gerekmektedir.mühendislik dalında dikey geçiş zor oluyorsa teknik eğitim fakültelerinede dikey geçiş yapabilirsiniz .sizlere izin verilen bölümler listesi vardır bu liste dahilinde dikey geçiş yapmadan mevcut durum dahilinde (6331 sayılı kanun) iş güvenliği uzmanı olamazsınız .
saygılarımla​

thefuku

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Evet anladım ben geçiş yaptım çalışma ekonomisi end ilişkiler bolumune acık ogretımden, mezun olma şartı varmı şimdi okurken egıtımlerı alabilirmiyim
Yardımlarınız için teşekkür ederim.

fatihzkn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Dostum isg teknikerleri,mühendisler,teknik öğretmenler,fen edebiyat (fizik,kimya) bölüm mezunları isg uzmanlığına başvurabiliyorlar.

gülenyüzlü

Üye
TÜİSAG Üyesi
Okurken İSG eğitimi alamazsınız ayrıca sizin okuduğunuz bölümde mezuniyet olarak kapsam dışında kalmaktadır.fatih beyin yazdıgı bölümleri bitirmeniz gerekmektedir
saygılarımla

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.