iş güvenliği ile ilgili eğitimler

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında serkancaner tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Kaan beyden yeri değil ama burası siteye radyo veya kendi hazırladığı müzükler veya işgüvenliği ile ilgili eğitimleri koymasını talep ediyorum.eğer kendi hazırladığı müzikleri koyarsa istek olarak ankaradan abim gelmiş veya böyle gelmiş böyle gider - doktor parçalarını- - eğitim olarakta NAPO nun görüntüsüz videolarını - hımm humm yapan videolarını yayınlamasını talep ediyorum.Nato nun değil NAPO nun.5 saat bekliyorum ne öğretecek diye 1 dk sürmüyor video baksan 100 tane video var ama boş bom boş.varmı var.

2. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Serkan bey,
    Öncelikle talebinizi ilettiğiniz için teşekkür ederim. Bu konuda fazla bilgim yok ama izinsiz şarkı yayınlamak yasak sanırım.
    Naponun tüm eğitimlerini ise www.isgvideo.com dan bulabilirsiniz. Fırsat buldukça isgvideo.com'u da geliştirmeye çalışıyorum ama son zamanlarda açıkcası foruma ağırlık verdim. İnsan tek başına herşeye zor yetiyor. :)

3. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Birçok forum sitesinde radyo yayını mevcut.ama iş güvenliği üzerinede bir sesli eğitim hazırlayıp yayınlayabilirsiniz.yasa dışı bir şey söz konusu olmaz.link verirseniz hazır radyolar mevcut onlardan alıyorsunuz ama seslieğitim tarzı nasıl olur site kaldırır mı bilemiyorum.ayrıca bunları siteyegirenler için seçmeli yaparsanız daha iyi olur çünkü kotalı internet kullananlar için kotayı öldürürfarkına varmadan.
    Ayrıca forumunuz çok iyi.daha çok teknik bilgilerle ve google den önde çıkmayla ve reklamla daha da iyi olur diye düşünüyorum.özellikle teknik bilgi eğitim dökümanı yeni isg dökümanları yenikişiselkoruyucu mazlemeler tanıtımı vb gibi vee ayrıca her siteye girişte soru tarzında (aynı anket gibi) can alıcı kısa öz bilgiler olursa hergüne özel çok mükemmel olur.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica