Soru Iş Güvenliği Myo Mezunu Ve Işletme Fakültesi Mezunu Olup Isg Yüksek Lisans

Konu, 'İSG Yüksek Lisans Hakkında' kısmında ahmt01 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ahmt01

ahmt01 TÜİSAG Üyesi

isg myo mezunu olup c sınıfı belgesi alarak işletme fakültesi ni bitidikten sonra isg yüksek lisans yaparsam ne olur. b sınıfına direk girme hakkı kazanırmıyım

2. ahmt01

ahmt01 TÜİSAG Üyesi

sınavına demek istemiştim.

3. HSE Engineer

HSE Engineer TÜİSAG Üyesi

isg den yüksek lisans yaptığında B sınıfı için sınava girmeye hak kazanırsınız.

hasanyildiz84 bu yazıya teşekkür etti.
  4. ahmt01

ahmt01 TÜİSAG Üyesi

cevabunız için teşekürler.

fakat aklıma takılan şimdi işletme fakültesi lisans belgemle isg yüksek lisans yaparsan lisans belgem teknik okul olmadığı için sınava girerken yada belgeyi alırken sıkıntı çıkarmazlar mı

c sınıfı belgem var bu arada fakat iki yıllık bir okulu bitirp aldım farkeder mi.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. sercan akgün

sercan akgün TÜİSAG Üyesi

Bu sorunun cevabını bir süredir araştırıyorum bilen varsa cevaplayabilir mi lütfen ?

6. esin21

esin21 TÜİSAG Üyesi

Yukseklisans basvuru sartlarina bakarsaniz isg onlisans bitirerek herhangi bir bolumden lisans mezunu olmak var bende bu sekilde yukseklisansa basvurdum mesela sunu da belirteyim her universitenin kabul sarti farkli oluyor o donem icin ilan ettikleri klavuzu incelemek gerek

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

sercan akgün ve uğur uzman bu yazıya teşekkür etti.
  7. sercan akgün

sercan akgün TÜİSAG Üyesi

esin21 hangi üniversitede yüksek lisans yapıyorsunuz? Ve ben aynı anda hem isg önlisans hemde iisg yüksek lisans yapmayı planlıyorum. Tabiki her ikiside uzaktan öğrenim olacak çalışmaya devam ettiğim için. Tavsiyeniz var mı bu konuda?

8. esin21

esin21 TÜİSAG Üyesi

Ben şuan yüksek lisansa kabul edilmediğim için yapamıyorum maalesef C sınıfıyım diye dışladılar beni :) Uzaktan eğitim hakkında pek bilgi sahibi değilim ancak yüksek lisans yapacaksanız önlisansı yapmanıza gerek yok diye düşünüyorum ben sonuçta yüksek lisansta aynı dersleri görüyorsunuz hemde daha detaylı önlisansa ayıracağınız vakti tez veya proje için kullanabilirsiniz

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica