Konu Özeti Iş Güvenliği Notlari 3 2014-04-07

İSG NOTLAR

Sayfayı Paylaş

1. MEHMET AKSAN

MEHMET AKSAN TÜİSAG Üyesi

İŞ GÜVENLİĞİ NOTLARI 3 - İSG NOTLAR

Bu dosya Mehmet Aksan kullanıcı isimli üyemiz tarafından Dosya İndirme Alanında paylaşılmıştır.

Dosya açıklamasından görüntü aşağıdaki gibidir;
    Bu dosyanın paylaşıldığı yere ulaşmak için tıklayın..

Emre Öz ve zoz bu yazıya teşekkür etti.
  2. İGU_TR

İGU_TR TÜİSAG Üyesi

spot bilgilerde yanlışlar var..
    Örn: "Gece çalışacak kadınlar ve çocukların periyodik sağlık kontrol zamanı yılda 2 defa" diye yazılmış ancak doğru cevap işyeri hekimince belirlenen sürelerde olması gerek..bu soru son sınavda soruldu ve 6 ayda 1 cevabını işaretlemiştim..68 ile kaldım sınavdan

iyi niyetle hazırlanan ve paylaşılan bu dokümanlar maalesef fayda yerine zarar veriyor..lütfen güncel olmayan mevzuata göre hazırlanmış, doğruluğundan emin olmadığımız, enazından kendimizin hazırlamadığı bilgileri içeren dokümanları paylaşmayalım..

yasin bozkurt, osmandurak ve uğur özdil bu yazıya teşekkür etti.
  3. MEHMET AKSAN

MEHMET AKSAN TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar notlara bakın begenmeyen varsa indirmek zorunda degil be bı sınııf olalı yıllar oldu yine elimden geldikçe kotrol edip yükledim. begenmeyen ve yanlış var diyen arkadaşlarda bir zahmet hazır notlara indirim yorum yapacaklarına kendileride hazırlasın yada bulsun ve yüklesin ben 3 adet yükledim ve güzel notlar Allah herkesin yardmıcısı olsun kolay gele. bide emir vererek koşuşmasak iyi olur indirmezsin gider beyenmezsen.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica