Soru Iş Güvenliği Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans ( Izmir )

Konu, 'İSG Yüksek Lisans Hakkında' kısmında İş Güvenlik Uzmanı tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. İş Güvenlik Uzmanı

İş Güvenlik Uzmanı TÜİSAG Üyesi

İzmirli Arkadaşlara Sesleniyorum,
    Sizlerde iş güvenliği alanında yüksek lisans yapmak istiyorsanız size güzel bir haberim var. Gediz Üniversitesi ile yaptığım görüşmede Eylül ayında İş Güvenliği uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans programını başlatacaklarını söylediler. Henüz 6 ay var biliyorum ancak son ana kalmadan burada bir grup kurabilirsek kayıt tarihi geldiğinde sıkıntı çekmeden kayıt yaptırabilir ve toplu indirimlerden faydalanabiliriz. Tabiki bu durum sadece Gediz Üniversitesi için değil İzmir içinde yer alan diğer bütün üniversiteler ile ilgili gelişmeleri buradan paylaşıp bir grup kuralım. Kayıt fiyatının düşeceğini de söylediler. Katılmak isteyenler buraya mesaj bıraksın lütfen.

ayperi kale, emrdmr1, barann ve 5 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Görkem DEMİRÖRS

Görkem DEMİRÖRS TÜİSAG Üyesi

başka varmı uzaktan eğitim veren ?

3. İş Güvenlik Uzmanı

Şu an kesin olarak sadece Gediz Üniversitesi var.

4. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

11 Bin TL den bahsediyorlar. En fazla 1000-2000 düşerler en az 9-10 Bin olur. Bu da çok fazla yüksek lisans için.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. izmir35

izmir35 TÜİSAG Üyesi

Bence de fiyatlar çok yüksek. Amaç sadece para kazanmak...

6. İş Güvenlik Uzmanı

Kesinlikle katılıyorum, nedeni ise İzmir' de iş güvenliği yüksek lisans programı açan fazla üniversite olmaması. Rekabet arttıkça fiyatlar da düşecektir zaten ve unutmayın ki ileride iş güvenliği alanında yüksek lisans yapmanın iş hayatında çok faydasını göreceksiniz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. binnur miniç

binnur miniç TÜİSAG Üyesi

Ben katılmak isterim,haber vermenizi rica ediyorum.****kesildi*******

Last edited by a moderator: 10 Mayıs 2014
  8. Bulut YÜKSEL

Bulut YÜKSEL TÜİSAG Üyesi

Merhabalar.izmirde ege yada 9 eylül üniversitelerinin tezli yada tezsiz yüksek lisans programları hala yokmudur?

9. izmir35

izmir35 TÜİSAG Üyesi

yoktur..

10. İş Güvenlik Uzmanı

Ege üniversitesinde tezli yüksek lisans mevcut ve kayıtlar başladı. 9 Eylül Üniversitesinde ise malesef yok. Gediz Üniversitesi ile görüştüm tezsiz yüksek lisans fiyatı 11.250 TL ve indirim yapılmadığını söylediler. Uzaktan eğitimin ise YÖK tarafından kabul edilmediğini ilettiler.

11. okan dasdemir

okan dasdemir TÜİSAG Üyesi

Dokuz eylül üniversitesinde de vardır artık üstelik ikinci öğretim.
    "İş Sağlığı ve Güvenliği tezli ve tezsiz-ikinci öğretim yüksek lisans programlarımız açılmıştır ve 2014-2015 güz yarıyılı için öğrenci başvuruları alınmaya başlanmıştır."

12. okan dasdemir

okan dasdemir TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. îş sağlığı güvenliği tezli yapmak

Yandex.Metrica