Iş Güvenliği Üzerine Yüksek Lisans Yapmak

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında Ayşe Bekoğlu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. MERAL ARZU

MERAL ARZU TÜİSAG Üyesi

bildiğim kadarıyla tezli yapmak gerek, aradım üniversiteyi(y yüzyıl) ama ulaşamadım

2. MERAL ARZU

MERAL ARZU TÜİSAG Üyesi

başvuru tarihlerini bilen varmı acaba

3. Apeioron

Apeioron TÜİSAG Üyesi

4857' de zaten tezli ile tezsiz arasında fark belirtmiyordu sadece yüksek lisans yazıyordu. 6331' de tezli ibaresi geldi. 6331 taslak olduğu için tam bir yorum yapamıyoruz. yönetmelik resmiyete kavuştuktan sonra belli olacak.
    Başvuru tarihleri her üniversitenin değişir ve yarı dönemde öğrenci alıyorlar mı öğrenmeniz lazım. Eğitimi almak istediğiniz üniversiteyi arayıp sormanız ya da internet sitelerine göz atmanız gerekiyor. En kesin çözüm arayıp öğrenmek.

4. harrysen

harrysen TÜİSAG Üyesi

Tezli/Tezsiz ayrımı taslaktan da kalktı. Eskisi gibi devam edecek. Son gelen bilgi bu.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Şahin IRMAK

Şahin IRMAK TÜİSAG Üyesi

bu yıl itibariyle yüksek lisans olarak bir üniversitede açıldığını biliyorum oda yıldız teknik de önlisans olarak baya bi üniversitede var ama yüksek lisansa gerek yok siz bilirsiniz tabiki 2 yıllık ön lisansdan çıkanlar bakanlık bünyesinde sınava girip uzmanlıklarını alabiliyorlar yüksek lisanstan da çıkınca aynı eğitime tabi oluyorsunuz sonuçta 2 yıllık okuma daha mantıklı :)

6. goganali

goganali TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica