Anket Iş Güvenliği Uzmanı Maaşı Anketi

Konu, 'İş Güvenliği İle İlgili Anketler' kısmında Mustafa ESEN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

İş Güvenliği Uzmanı maaş anketi

1. (1.000)TL altı

oy sayısı 34
    1,7%
  2. (1.000-1.500) TL

oy sayısı 96
    4,7%
  3. (1.500-2.000) TL

oy sayısı 178
    8,7%
  4. (2.000-2.500) TL

oy sayısı 361
    17,6%
  5. (2.500-3.000) TL

oy sayısı 482
    23,5%
  6. (3.000-3.500) TL

oy sayısı 339
    16,5%
  7. (3.500-4000) TL

oy sayısı 184
    9,0%
  8. (4.000-4.500) TL

oy sayısı 82
    4,0%
  9. (4.500-5.000) TL

oy sayısı 65
    3,2%
  10. (5.000) TL ve üstü

oy sayısı 234
    11,4%
  1. Doğan GÖRGÜN

Doğan GÖRGÜN TÜİSAG Üyesi

Ek bir getirisi mutlaka olacaktır tabiki.Sonuçta Kamu kurum ve kuruluşları da dahil bütün işletmeler İş güvenliği uzmanı bulundurma zorunluluğu geldiği için ek bir ücret alacaksınız.

2. elifnuran

elifnuran TÜİSAG Üyesi

her yeni bir gün yeni bir şeyler ekleniyor inanın ki artık takip etmek o kadar zor ki bu gün diyorsun ki çalışma saati on diğer gün oluyor sana altı bunun gibi birsürü şey umarım herşey daha güzel olur kazasız belasız çalışmalar diliyorum :)

ayşegül d. ve Doğan GÖRGÜN bu yazıya teşekkür etti.
  3. M__R__T

M__R__T TÜİSAG Üyesi

Hala Bir maaşla z4 alamıyor muyuz? ;)

Haluk DEMİRCİOĞLU bu yazıya teşekkür etti.
  4. Hakan BARTIN

Hakan BARTIN TÜİSAG Üyesi

150 TL saat ücretini A sınıfı uzmanlar alamıyor? Biraz abartılı bir ücret değil mi 150 TL /saat? Tabi firma verirse ayrı konu!!

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hakan BARTIN

Hakan BARTIN TÜİSAG Üyesi

Elif Hanım, Doğan Bey,

Saat ücreti 150 TL biraz abartılı değil mi? Şu an A sınıfı uzmanlar bu saat ücretlerine çalışıyor / eğitim veriyor. 6 saat hizmet 900 TL yapar işverene maliyeti SGK' sı ile1.250 TL. Bu rakamı verecek firma var ise söyleyecek bir şeyim yok. Hemen başlayın

Doğan GÖRGÜN bu yazıya teşekkür etti.
  6. inangokhan

inangokhan TÜİSAG Üyesi

Sattlik 150 TL fiyat ön görmüşsünüz bu rakamı dikkate alarak 217 saatlik çalışma karşılığında tecrübesiz bir C sınıfı uzmanın toplam 32.550 TL kazanabileceğini düşünüyorsunuz bu durumda. İşverenlerin de sizin gibi düşünmesini dilemek geliyor insanın içinden ama fazla iyi niyetli bir dilek olur sanki :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Ercan Mattaoğulları

Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

bu işin ucunda cezaevi de var her teklife balıklama atlamamak lazım...siz işvereni seçin derim...

fatihsen46, Doğan GÖRGÜN ve uzmanoldum bu yazıya teşekkür etti.
  8. ayşegül d.

ayşegül d. TÜİSAG Üyesi

daha önce yarı zamanlı anlaşacağınızı söylemişsiniz, anlaştığınız firmalar sigortanızı kaç gün şeklinde yatırdılar, ben de buna benzer bir durumdayım deneyiminizi paylaşırsanız sevinirim

9. uzmanoldum

uzmanoldum TÜİSAG Üyesi

kesinlikle katılıyorum işin ucunda geleceğimiz var arkadaşalar öle 3 5 kuruşa çalışmayalım.lütfen kimse kabul etmesin bunu.nelerin altına imza attığımı bilelim.bir iki kişi dahi kabul ederse uzmanlık falan yalan olur.

fatihsen46 ve Doğan GÖRGÜN bu yazıya teşekkür etti.
  10. Atika

Atika TÜİSAG Üyesi

Evet olur. Maaşınıza ek olarak ayda 500-800 arası fark alırsınız

11. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

28 kişi 1000 tl altına oy atmış yalnız çok komik

12. Doğan GÖRGÜN

Teşekkürler bu arada yanlışımı düzelteyim.tehlikeli bi iş yerinde 10 çalışan vasa ayda toplam 250 tl gibi bir rakam teklifi edebilirsiniz.çünkü benim verdiğim tekliflerde o şekilde...

13. Doğan GÖRGÜN

Teşekkürler bu arada yanlışımı düzelteyim.tehlikeli bi iş yerinde 10 çalışan vasa ayda toplam 250 tl gibi bir rakam teklifi edebilirsiniz.çünkü benim verdiğim tekliflerde o şekilde...Saatlik konusunda yanlışım var düzelteyim.Özür dilerim yanlış bilgilendirmeden dolayı...

14. elifnuran

elifnuran TÜİSAG Üyesi

valla verirlerse harika benim de temennim o ben fikir olsun diye sordum sağolsun cevap verdiler arkadaşlar daha kimseyle anlaşmadım:)))ama şunu da göz ardı etmeyelim yaptığımız iş basit bir iş değil sorumluluğu olan bir iş ona göre de fiyat verilirse bence 300 ün 500 ün hesabı olmaz .......herkese dilediği ücreti almasını diliyorum saygılar........

15. elifnuran

elifnuran TÜİSAG Üyesi

ayşegül hanım daha herhangi bir sözleşme yapmadım kısmet olursa 2014 ün başında yapacam ve sanırım çalıştığınız gün kadar yatırıyorlar.......

16. Fırat Rençbergil

Fırat Rençbergil TÜİSAG Üyesi

aynen katılıyorum.uzman sayısına sınır getirilmesi ya da alımın zorlaşması gerekir.

17. mt_nihat

mt_nihat TÜİSAG Üyesi

11 ekim 2013 de değişen (İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK) yönetmelikten sonra C sınıfı İSG Uzman maaşlarında nasıl bir değişiklik oldu...
    OSGB lerde Arttı mı? Azaldı mı?
    İş verenlerin İSG uzmanı çalıştırma süreleri azaldı maaşlar arttı mı azaldı mı?

18. volkancoskun

vallahi sorumluluğun iki kat arttı ama maaş artmaz zannetmiyorum böyle mantar gibi uzman sayısı artarsa düşer bile 1500 liraya fit adam kaynıyo piyasada bu işi meslek olarak gören kişi sayısı az

mt_nihat bu yazıya teşekkür etti.
  19. takomania

takomania TÜİSAG Üyesi

Şahsi olarak maaşım %10 olarak arttı fakat 2 kişiyi işten çıkarttık. Her zaman kasa kazanır...

uzmannn ve mt_nihat bu yazıya teşekkür etti.
  20. volkancoskun

takomania hocam yorumuna +1

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica