Iş Güvenliği Uzmanı Maaşları

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında einstein tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Merhaba,
    Firmanız Tehlikeli mi? Çok Tehlikeli mi?

2. Aslı AKBABA

Aslı AKBABA TÜİSAG Üyesi

Hekim fiyatı az tehlikeli için ortalama 130-150 TL/saat diyebilirim

ilker1959 bu yazıya teşekkür etti.
  3. ediko

ediko TÜİSAG Üyesi

Çok tehlikeli, tehlikeli olsa C'yle çözerdik :D hekim için de saatlik 90-95 TL arası ödüyoruz.

trapezuslu bu yazıya teşekkür etti.
  4. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Birde sayıyı öğrenebilirmiyim :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ediko

ediko TÜİSAG Üyesi

Sayı 1500 tam zamanlı hekime ilaveten ikinci...

6. Uygar Avcı

Uygar Avcı TÜİSAG Üyesi

Maaş mı ne maaşı uzmanlara birde maaş mı veriliyor. Bence gerek yok artık hayrına çalışmalıyız. :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

uzmanoldum ve markara bu yazıya teşekkür etti.
  7. Ahmet Y.

Ahmet Y. TÜİSAG Üyesi

tehlike sınıfı ve çalışan sayısı verirseniz bir rakam verilebilir.

8. Emre BAHADIR

Emre BAHADIR TÜİSAG Üyesi

9. Ahmet ŞİMŞEK (Hakiki)

Ahmet ŞİMŞEK (Hakiki) TÜİSAG Üyesi

İnsanları küçümsemek normal değil; çevre görevlilerin sitelerine girip bakarsanız; ne derece yardımlaşma içinde olduklarını görebilirsiniz... Bu tür sitelerin gayasei budur; yardımlaşma ve kolaylaştırma; bildiği üç kuruşluk bilgiyi saklama esasına dayanan eski anlayış sona ermiştir..

emye87 bu yazıya teşekkür etti.
  10. Ahmet ŞİMŞEK (Hakiki)

Bilmemek değil, öğrenmemk ve bilgi talep etmemek; bir de üç kuruşluk bilgiyi saklamak ayıptır... Ne kadar alim olsanız, sisin de bilmediğiniz ve bir gün soracağınız bir bilgi olabilir... Çevre görevlilerinin sitelerine de üyeyim; oradaki yardımlaşma ve bilgi paylaşımını görseniz; herhalde kafayı yerdiniz, bu halinizle...

11. Ahmet ŞİMŞEK (Hakiki)

Ankara OSGB Ücretleri: C sınıfı: 2000-2500 TL, B Sınıfı: 7000-8000 TL, A sınıfı: 15000 TL

baran aydemir, muhammedonder ve ilker1959 bu yazıya teşekkür etti.
  12. chemistanbul

chemistanbul Banned

bak arkadaşım siteye yeni üye olmuşsun sanırım.ayrıca meslekte de çok fazla tecrüben olmadığını düşünüyorum.o nedenle verdiğin cevabı dikkate almıyorum.

ama zamanla burada araştırmak, ortaya birşeyler çıkarmak yerine "ona risk analizi varmı, burya göre risk analizi varmı" diye soranların sayısının fazlalığını gördükçe sanırım sende aynı tepkiyi vereceksin.
    o nedenle fazla uzatmıyorum.ben alim değilim ama hiçbir şeyide hap bilgi olarak kimseden almadım.

selametle

izmir35 bu yazıya teşekkür etti.
  13. maksit

maksit TÜİSAG Üyesi

Peki bir on gorude bulunursaniz, son yapilacak sinavla girecek sayisini ,artacak uzman sayisini goz onunde bulundurunca, ne kadarlik dusus olacak? Yariya mi inecek, asgari ucret mi alacak hale gelecegiz, bu konuda sisirilmis maas rakamlari uzerine yazilmis kose yazisi kivamindaki yazilar haricinde maas konusunda kapsamli bilgi bulamiyorum.

14. Uygar Avcı

Uygar Avcı TÜİSAG Üyesi

kapsamlı bir yazıya gerek yok herşey yolunda gidiyor gibi gösterenler sadece kendi ceplerini dolduranlar OSGB de çalışan uzmanlar asgari maaşla çlışan köle durumunda yakında asgari ücret olacak maaaşlar...

15. Mustafa Büzgülü

Mustafa Büzgülü TÜİSAG Üyesi

Düşüncelerime tercüman olmuşsun, %100 katılıyorum...

alihunkar33 bu yazıya teşekkür etti.
  16. mehmet fatih kurtulmuş

mehmet fatih kurtulmuş TÜİSAG Üyesi

OSGB lerin A sınıfı uzmana 15 000 tl verdiğine emin misin ??:hayır:

17. Ahmet ŞİMŞEK (Hakiki)

Şahsen tanımadığınız kişiler hakkında meslekte tecrübesi olup olmadığı, cevaplarını dikkate alıp almama vs gibi yaklaşımlar, karşındaki insanın yaşı, çalıştığı projeleri ve tecrübesini gördüğünüzde, insanı mahcup edebilir ve zor duruma düşürebilir; burada sadece ücretler üzerinde sansasyonel bilgiler veya kim bu işi daha iyi bilir iddiasında polemik amacıyla mı bulunuyoruz; yoksa işlerin hızlı ve verimli yürümesi açısından yardımlaşma amacıyla mı? Benden en küçük bilgi kırıntısı isteyenlere kapım sonuna kadar açık, hap bilgi isteyenlere de kapım açık tabii ki benim yaptığım o tür bir iş varsa, bunu böbürlenme, aşağılama ve azarlama meselesi yapmam... Tekrar ediyorum: Çevre mühendisliği ve görevlileri sitesine girip inceleme yapmanızı tavsiye ediyorum... 15.000 TL ücretle A sınıfı uzman arayanlar var, sertifikası olan ve ciddi iş rayanlara hemen adres verebilirim... İyi çalışmalar dilerim...

18. Ahmet ŞİMŞEK (Hakiki)

Şahsen tanımadığınız kişiler hakkında meslekte tecrübesi olup olmadığı, cevaplarını dikkate alıp almama vs gibi yaklaşımlar, karşındaki insanın yaşı, çalıştığı projeleri ve tecrübesini gördüğünüzde, insanı mahcup edebilir ve zor duruma düşürebilir; burada sadece ücretler üzerinde sansasyonel bilgiler veya kim bu işi daha iyi bilir iddiasında polemik amacıyla mı bulunuyoruz; yoksa işlerin hızlı ve verimli yürümesi açısından yardımlaşma amacıyla mı? Benden en küçük bilgi kırıntısı isteyenlere kapım sonuna kadar açık, hap bilgi isteyenlere de kapım açık tabii ki benim yaptığım o tür bir iş varsa, bunu böbürlenme, aşağılama ve azarlama meselesi yapmam... Tekrar ediyorum: Çevre mühendisliği ve görevlileri sitesine girip inceleme yapmanızı oradaki yardımlaşma ve bilgi paylaşımını görmenizi tavsiye ediyorum... Ayrıca: 15.000 TL ücretle A sınıfı uzman arayanlar var, sertifikası olan ve ciddi iş arayanlara hemen adres verebilirim... İyi çalışmalar dilerim...

19. ismail ortapınar

ismail ortapınar TÜİSAG Üyesi

siketimiz 40 kisilik bir fir firma 1000 tl ye OSGB nin birisi ile anlasmisti sozlasmeyi fesh ettiler 580 tl ye baska bir OSG ile anlastilar
    yani OSGB ler kendi aralarinda muthis rekabete girmis yakinda bu is tipki ISO gibi ayakalara dusecek

asutayalkın bu yazıya teşekkür etti.
  20. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar uyanın devlet polise öğretmene zam yapıyo hiçbir isg uzmanı 2014 ten itibaren 3000 liranın altına çalışmasın zaten 20000 uzman açığı varmış

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica