Iş Güvenliği Uzmanı Maaşları

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında einstein tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. omer_bacak

omer_bacak TÜİSAG Üyesi

Aynen katılıyorum. B sınıfı sayısı daha az üstelik ve A yerine kullanmaya çalışacaklar. B sınıfları uyanık olup çok tehlikeli işlere bakacakları zaman A sınıfı ücreti istemelidir.

2. Ersgur

Ersgur TÜİSAG Üyesi

iyi hoşta şubat ve mayıs sınavıyla gelecek A VE B sınıfları ne olacak yıl sonu itibari ile a+b sayısı 40.000 civarında olacak;)

3. MNG

MNG Guest

meşhur laftır;
    "Ananı al da Git"
    Deseydin:))

4. Ercan Mattaoğulları

Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

valla Fatih bey bencede... illaki bir iki tane Sazan Ağa takılacak ki diğer A sınıfı ve B sınıfı arkadaşlar akıllanacak...

Sazan olmayı göze alan Kafese girmeyide göze almıştır..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 20 Şubat 2014
    fatihöztürk ve ersin_0041 bu yazıya teşekkür etti.
  5. omer_bacak

omer_bacak TÜİSAG Üyesi

Yarısına neden çalışayım şimdiki işimde zaten yarısından fazlasını risksiz kazanıyorum :)

fortunate bu yazıya teşekkür etti.
  6. özlemaria

özlemaria TÜİSAG Üyesi

350 tl A sınıfı işyerine fiyat veren OSGB ler var. Açıklaması da sürümden kazanmakmış. 40 tane benzin istasyonu bağlamışlar. Tam zamanlı çalışma ile saatli çalışma arasındaki fark bu kadar olabilir mi. Aklım almıyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

40 işyeri x 20 çalışan olsa = 800 çalışan eder

800 çalışan x 12 dk = 9600 dk = 160 saat / Ay

350 TL x 40 işyeri = 14.000 TL / Ay

ÇOK İYİ PARA ...

8. MehmetC

MehmetC TÜİSAG Üyesi

Bildiğim kadarıyla 80 kadar İSG uzmanı şu anda hapis cezasına çarptırılmış. acaba kaçı kendini sigortalattı. ya da şunu sorayım 1500 2000TL ye çalışanlara bu sizce göze alınabilecek bir risk mi?

9. MNG

MNG Guest

Bizce Uzman bildiği bütün duaları okumaya başlasa iyi olur.
    Kodesin sürümü var mıdır? Ben bilmiyorum:)

10. pandakapanda

pandakapanda TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar inşaat için c sınıfı 2500 tl den aşağısını kabul etmesin lütfen. fiyatı aşağı çekmeyelim hepimiz kazanalım.

Ali Balıkçıoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  11. eyyup ceyhan

eyyup ceyhan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bir arkadaşım 2400 tl ye bir inşaat firmasıyla anlaşmış ve bu paranın 1500 tl sini çsgb hesabına yatırmış ben anlamadım sizler anlatırmısınız

12. wolcanos

wolcanos Guest

herkes hesap peşinde tamamda osgbler fiyatları zaten belirledi
    ayrıca sizin 1.5 katınız kadar doktor ücretide ödeyecek işveren bu fiyatları kabul etmez. Daha kkd masrafı işyeri düzeltme masraflarıi
    boşuna buraya özgeçmiş yazmayın derim

13. AYŞE SAVUR

AYŞE SAVUR TÜİSAG Üyesi

Mehmet Bey öncelikle hayırlı olsun, ama pazar tatili bile olmadan çalışmak zor. sanırım inşaat sektöründesiniz, şantiyede iseniz 3000 tl altı olmamalı,

14. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Valla, 1250-1500 alan da çok kişi var. OSGB'lerden

15. çağlar saran

çağlar saran TÜİSAG Üyesi

[quoarkahasancakar, post: 144183, member: 47135"]Valla, 1250-1500 alan da çok kişi var. OSGB'lerden[/quote]
    Ben arkadaslarin OSGB de calisma mantigni hala cozemedim.1500 tl ye calisma mantiginida yanina bir doktor bulsa en asagi kazanacagi rakam 5 bin

16. emine ber

emine ber TÜİSAG Üyesi

Merhaba
    35 kişinin çalıştığı tehlikeli işyerinde isg uzmanı olarak fiyat teklifi ne sunabilirim ?

17. uzman

uzman TÜİSAG Üyesi

saat ücretini belirledin mi 5 saat/ay hizmetin olacak.konuşulanlara bakılırsa 500 gibi

18. uzman

uzman TÜİSAG Üyesi

ne zamandır bu işi yapıyorsunuz merak ettim

19. Ercan Mattaoğulları

Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

18 yıldır sağlık sektöründeyim 5 yıldır da hastane kalite ve akreditasyon çalışmalarında ve deenetlemelerinde aktif görev aldım...neden merak ettiniz...Şu anda Kamudaki bir hastanede Yönetici ve aynı zamanda İlimizdeki tüm Hastanelerin Genel Sekreterine İş Güvenliği Danışmanlığı yapıyorum.14 sağlık tesisininde iş sağlığı ve güvenliğine yönelik alt yapı çalışmalarını koordine ediyorum.

20. Zeynopy

Zeynopy TÜİSAG Üyesi

Aralık 2013 te çalıştığım firma için bir OSGB' den 600 TL fiyat teklifi aldım. Firma tehlikeli sınıftaydı. OSGB den hem uzman, hem işyeri hekimi bu fiyata temin ediliyorsa, ne OSGB de ne de bireysel olarak zor para kazanırız. Gerçekçi olmak lazım..İşveren neden uzmana ayrı, hekime ayrı ücret versin ki? Piyasada bu kadar işsiz insan varken, uzman sayısı sürekli artarken ve bu kişiler OSGB nin düşük tekliflerini kabul ederken, burada okuduğum rakamlar beni şaşırttı ve güldürdü arkadaşlar..Ben de isterim, emeğe saygı olmasını ama bu ülkede çok zor malesef!

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica