Iş Güvenliği Uzmanları Artık Sahipsiz Ve Yalnız Değilsiniz!

Konu, 'İSAG Derneği Hakkında Bilgiler' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. fuat

fuat TÜİSAG Üyesi

Bursa' daki uzman arkadaşların dikkatine,
    12 Ekim Cuma, saat 19:30 da Yeşildeki Hünkar Çaybahçesinde toplanıyoruz.
    Katılmak ve tanışmak isteyenler buyursunlar.
    Saygılar...

silikinsayd bu yazıya teşekkür etti.
  2. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Fuat hocam biz bu şekilde bir toplantı düşünmemiştik.Traihte bu kadar yakın olsun istemiyoruz.Ben bizzat geleceğim bu tanışma yemeğine.
    öncelikle şöyle bir plan yapalım.Ben bir duyuru adı altında başlatalım ve şu an tarih ve yer belirtmeyelim.Katılım oranı belirli bir seviyeye geldiğinde bunu yaparız.Ben duyuruyu başlatıyorum.

3. fuat

fuat TÜİSAG Üyesi

Levent bey, biz önceden beri rutin yaptığımız birşeydi bu günü çok önceden belliydi zaten, ben sadece sohbet ortamını genişletmek istediğimden yayınladım bunu. Biz 2010 dan beri 6-8 kişiyle bu görüşmeleri yapıyoruz.
    Bu gurup daha sonra sizinle müşterek yapacağımız katılıma da gelir, sorun yok.
    Selamlar.

4. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Lale Hanım bende Ankarada yaşıyorum yapılacak olan faaliyette benimde katkım olsun isterim. Her türlü desteğe hazırım. Bende uzman adayıyım inşallah 21 ekim sınavından sonra uzman olacağım, bir meslek odamızın olması tek vucut olmak için çok önemli.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. lalemutlu

lalemutlu TÜİSAG Üyesi

Alisen çok teşekkürler.öyle bir durumda irtibata geçelim.inşallah olursunuz ben mayısa yetişebiliyorum malesef

6. mmdindar

mmdindar TÜİSAG Üyesi

Net ve anlaşılır yarumunu beğendim, gelecek düşündüğünden farklı değil. Bu nedenle İş Güvenliği Uzmanları kendini korumalı ve düşük maaşla çalışmaya başlamamalı.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Sercan Öztürk

Sercan Öztürk TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar bende İş güvenliği uzmanı adayıyım kursum yeni başladı nasipse mayısta ki sınava gireceğim. Bu meslekte herkese kazasız,belasız ve başarılı bir çalışma hayatı diliyorum.

lale53 bu yazıya teşekkür etti.
  8. Saime SOYARSLAN

Saime SOYARSLAN TÜİSAG Üyesi

Ankara'daki buluşmaya katılmayı çok isterim.Birlikten kuvvet doğar.:evet:

9. Levent KAVLAK

Fuat Bey, sizden ricam Bursada tanışma yemeği için Bhasettiğiniz gibi 8 arkadaş olarak açılan listeye bilgileri girebilirmisiniz?
    Belli bir orana gelince yer ve zaman belirleyelim.Bursadaki tabipler odasıı,mühendisler odası ve mezunlar derneklerine duyurularımızı iletelim.Bursa büyük bir şehir ve sanayi şehri.eEminim ciddi bir katılım olacaktır.

10. fuat

fuat TÜİSAG Üyesi

Bursa' da bulunan İG Uzmanları ve İşyeri hekimleri tanışma toplantısına katılacaklar;
    1- Fuat ALTUNSOY
    2- Ali ÖZER
    3- Doğan ÖZBÜYÜK
    4- Hamit KOCAMAN
    5- Hakan DUMAN
    6- Sinan PESEN
    7- Mehmet KUMRU
    8- Yavuz KARABULUT
    9- Nigar ÇINAR
    10- Utku ÖNEN
    11- Dr. Bülent bey
    .........

Bu forumu takip eden İşyeri hekimi ve İG Uzmanı arkadaşlardan katılmak isteyenlerde isimlerini eklesinler.

11. Levent KAVLAK

Arkadaşlar İSGfrm ailesi 1 yaşında,.Tüm İSGfrm ailesine ve İSG sektörüne hayırlı uğurlu olsun

mutozor bu yazıya teşekkür etti.
  12. alpay06

alpay06 TÜİSAG Üyesi

merhaba ben de bir ankaralı olarak desteğe varım.bilgilendirirseniz sevinirim.

lale53 bu yazıya teşekkür etti.
  13. Levent KAVLAK

Alpay hocam yakında çeşitli etkinlikler planlıyoruz.Bize yardımcı olabilirseniz sevinirim.Lütfen abana mesaj atın ve tel bilgilerini bırakın
    leventkavlak1@hotmail.com

14. yavuzu

yavuzu TÜİSAG Üyesi

15. yavuzu

yavuzu TÜİSAG Üyesi

levent bey isg sektörüne yönelik faaliyetlerinizden ben de haberdar olmak isterim.Çankırı da oturuyorum. 21 ekim sınavım olumlu geçtiğinden isg c sınıfı uzmanı olarak yakın sürede faaliyetler planlıyorum.görüş ve önerilere açığım.

yavuz uğurlu

16. mur_ek_kep

mur_ek_kep TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar bende İş güvenliği uzmanı adayıyım. kayseride olacak herhangi bi faaliyette görev almak isterim iyi günler...

17. serkan şahiner

serkan şahiner TÜİSAG Üyesi

İstanbuldaki faaliyetlerden nasıl haberdar olacağız?

18. funanori

funanori TÜİSAG Üyesi

Ben de İstanbul'dan takip ediyorum forumu, şu ana kadar İstanbul için organizasyon yapan olmadı, olursa muhtemelen buradan duyuru yapılacaktır. Artık Levent bey bizleri bilgilendirir...:)

19. Levent KAVLAK

1 aralık 2012 istanbulda olacağız inşallah.Şu an yer seçiminde karar vermeye çalışıyoruz.

serkan şahiner bu yazıya teşekkür etti.
  20. hknnzn

hknnzn TÜİSAG Üyesi

evet organizasyonun önemini sosyal medyadan takip ediyoruz.toplu hareket etmenin vermiş olduğu güç ve 1 olma duygusunun karşısında hiç bir güçün durumayacağı kanaatindeyim.

Levent KAVLAK ve lale53 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica