Iş Güvenliği Uzmanları Taban Ücretleri Imza Kampanyası

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Burak HEKİM tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Burak HEKİM

Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

http://www.change.org/tr/kampanyala...-çözümün-de-yardım-ve-desteğinizi-bekliyoruz#

artkdaşlar yukarıdaki linke tıklayarak kampanyaya destek vermenizi rica ederim.

İsmailDEMİR ve Levent ACAR bu yazıya teşekkür etti.
  2. Arzu Çağlayan

Arzu Çağlayan TÜİSAG Üyesi

Umarım sesimizi duyanlar çıkar...
    Ben imzaladım.

3. Gülşen ÇETİN

Gülşen ÇETİN Site Moderatörü TÜİSAG Çalışma Birimi

ya imzalar toplanıyor ama malesef uzman arkadaşlar bildiğini okuyor. Geçen OSGB sahibi geldi işyerimize B uzmanıyla 2,500 tl, A uzmanıyla 3,000 tl ile anlaşmış. Valla soğudum bu işten.

4. Ersgur

Ersgur TÜİSAG Üyesi

hayırlı olsun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. uzmannn

uzmannn TÜİSAG Üyesi

B ile A bu fiyatlara anlaşırsa C ler e ne kadar verecekler acaba

ali Çifçi ve Feyzullah GENÇKAYA bu yazıya teşekkür etti.
  6. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, az önce ben de kampanya ya imza attım ancak genel katılım gerçekten çok az. 100.000'e yaklaşan İSG uzmanından 1161 kişinin (şu ana kadar) buna destek vermesi desteğin çok az olduğunu gösteriyor. Bu kampanyayı Facebook üzerinden haberi olmayanlara da bildirerek katılımı arttırabiliriz. Lütfen duyarlı olalım ve herkesin buna destek vermesini sağlayalım...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

WAIS bu yazıya teşekkür etti.
  7. Burak HEKİM

Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

mesajı yayarsanız sevinirim elden ele büyür bu iş bence peşini bırakmayalım

8. ilker1

ilker1 TÜİSAG Üyesi

OSGB saatlik ücret olarak çalışmak istedi ve saatlik ücrete net 40 tl teklif etti. kabul etmedim kendileri 120 tl ye anlaşmışlar

9. farukavci

farukavci TÜİSAG Üyesi

Şirket ismi vermiyeceğim, tv lerde reklamı çıkan her kesin çok iyi bildiği bir kuruluş. Şartlarımı belirttim tamam gel dediler görüşmeye ve gittim. 6 genç arkadaş. Ayak üstü konuştuk onlarda görüşmeye gelmişler. Adana da 1500 tl ye çalışıyorum deyince 6 yıldır yaptığım işten nefret ettim. 2500 tl istemiş görüşmede ik da sence 2500 fazla değilmi demiş..OSGB lerde suç yok, ilk mezun olduğumda bu meslekle 1500 e başlamıştım, yıllar geçti saolsun değerli arkadaşlar sayesinde ayaklar altında bir maaş politikası var...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica