Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Orkun ULU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

BENDE BEKLİYORUM HALEN :(

2. HüseyinK

HüseyinK TÜİSAG Üyesi

Ne kurdelaymış bizimkisi.En son gelecek herhalde bizimkisi :düşünceli:

3. pnryldrm

pnryldrm TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar,ben dekontu ayrı olarak göndereceğim nasıl bir dilekçe yazmam gerekiyor elinde örnek olan varsa paylaşabilirmi?

4. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Bizim belgeler kazanın dibinde herhalde :D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

ben umudu kestım bu kamiller eğitim kurumlarının gönderdıklerıne oncelık tanıyolar ben 1 ay daha beklerım bu gıdısle

6. GUNİBRAHİM

GUNİBRAHİM TÜİSAG Üyesi

İSGGM.GOV.TR ADRESİNDE DUYURULAR KISMINDA 13.MAYIS SINAVINI KAZAN ADAYLAR İÇİN DUYURUDA BULABİLİRSİNİZ

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. GUNİBRAHİM

GUNİBRAHİM TÜİSAG Üyesi

HASAN BEY BİZ DAHA ÇOOOOK BEKLERİZ.

8. Emrah ULUTÜRK

Emrah ULUTÜRK TÜİSAG Üyesi

arkdaşlar net bir şey bulamadım parayı yatırdıktan sonra nasıl bır dilekçe yazıcazz

9. Emrah ULUTÜRK

Emrah ULUTÜRK TÜİSAG Üyesi

dekontu nasıl gonderdınnn bılgı verırmısnnn yazı fln yazdınmı ???

10. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

aynen oyle ama yaptıkları iş değil önce eğitim kurumu vasıtasıyla gönderenlerınkı kaale alınmayacak denıldı sonrada eğitim kurumu tarafından yollananları once cekıp onlarınkını once değerlendırın sacmalık bu anlamıs deılım bu hukumetı

11. GUNİBRAHİM

GUNİBRAHİM TÜİSAG Üyesi

DEKONTU 312 215 50 28 NOLU FAX'A GÖNDERDİM VE SONU 21'İ ARAYARAK ONAY ALDIM ORADAKİ HANIM EFENDİ BEN SİZİN ADINIZA YETKİLİYE TESLİM EDERİM DEDİ.

12. casper

casper TÜİSAG Üyesi

sonunda imzaya sunulmuş....

13. ka64

ka64 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu gün itibariyle benim belge sorgulamada belge ücreti yatırmamı yazıyor.Ben 21.06.2012 tarihinde belgeleri teslim ettim elimde teslim belgesi var.Bu güne kadar işlem görmek için bekliyor yazıyordu..Bu durumda olan arkadaş varmı...Ben itiraz dilekçesi ile beraber teslimat belgesini gönderdim....Anlaşılan o ki bakanlıktaki kişiler ne yaptıklarını bilmiyorlar..

GKCN07 bu yazıya teşekkür etti.
  14. Altar

Altar TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sertifikayı nereye gönderiyorlar?. Ben kendim gönderdim belgeleri. Ama eğitim kurumlarına gönderiliyormuş diye duydum.

15. ka64

ka64 TÜİSAG Üyesi

Yetkilendirme daire başkanlığının telefonunu bile varmı...

16. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Sayın ka64 konuyla ilgili süreçten bizleride haberdar ederseniz çok memnun oluruz. Haksızlığında sonuna kadar gidin lütfen işe bak 21 inde giden evraklardan para istiyorlar

GKCN07 bu yazıya teşekkür etti.
  17. ka64

ka64 TÜİSAG Üyesi

Tabiki ederim .Eğitim kurumuyla görüştüm.Onlarda bugün bakanlığa gideceklerini konuyu yüzyüze görüşeceklerini söylediler. Bir aydır belge bekliyoruz.Şu yaptıklarına bak....

18. GKCN07

GKCN07 TÜİSAG Üyesi

Bende hala bekliyorum belge işlem için bekliyor yazıyor :S
    Artık işten izin alıp gidip ankara'ya birebir mi takip edeceğiz nasıl bir durum anlamadım :s

19. akyol muhammet

akyol muhammet TÜİSAG Üyesi

Ve belge eğitim kurumunda yarın İnşallah elimde arkadaşlar

20. trex13

trex13 TÜİSAG Üyesi

Yok ya bi işide doğru düzgün yapsınlar dişimi kırcam en başından en sonuna kadar anca bu kadar rezil olunur pes diyorum..........

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica