Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Orkun ULU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. chemist

chemist TÜİSAG Üyesi

gelmeyecek sanırım :) yine işlem görmek için bekliyor yazıyor

2. arif_08

arif_08 TÜİSAG Üyesi

15252 işlem görmek için bekliyor yazıyor

3. serhat

serhat TÜİSAG Üyesi

Böyle bir şey olmaz.Görüyorumki bir cok kişinin eline belgesi hala ulaşmamış.Özel sektörde bu tür şeyler çok hızlı yürü yor.Niyeyse devlete geldimi hep yavaş işliyor.Bir de neden herkes ücret ödemiyor.Ya herkes ücret ödesin yada ödemesin.Ödediğimiz yerde kurumun döner sermayesine .Yazlıklarna gierler orda yerler vatandaşın parasını.Kursaklaında kalır inşallah hepsi.Türküm ama böyle bir devlet zihniyetinden nefret ediyorum.Belgede onların olsun...

senel bu yazıya teşekkür etti.
  4. scanbulat1

scanbulat1 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,
    Belgelerimi 20 Haziranda kargoya verdim.21 haziranda abdullah çevirici teslim aldı gözükmesine rağmen benden sertifika ücretimi yatırmamı istediler.( Belge Sorgulamada Eksik evrak gözüküyordu) Uzun uğraşlara rağmen hiçbir yetkili ile görüşme imkanı bulamadım.(Telefon,Fax,Email)
    Bende üşenmeden Ankara'ya gittim.Evrak numaramı öğrendim.Evrak numarasından yetkili personeli buldum.Evramlarımın 3 temmuz 2012 tarihinde kayda girdiğini ve 30 haziran dan sonra giren evraklardan belge ücreti alındığını söyledi.Tekrar evrak kayıtdan gelen posta kayıtlarını inceledik.sonunda bulduk... 26 HAZİRAN 2012 tarihinde evrak girişi yapılmış.
    Neyseki hatayı düzelttiler.
    Anlaşılan şu ki
    Kurumun (İSGGM ) evrakı alması önemli değil.Önemli olan evrak kayıt numarasının ne zaman verildiği. Benim evraklar 21 Haziranda Alınmış ama 26 Haziran da Evrak Kaydına Girmiş.
    Ayrıca Sertifikaların Eğitim Kurumlarına Yollanacağı bilgisini verdiler.( Yoğunluktan Dolayı)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Peki evrak kayıt numaranız kaç sayın Scanbulat1

6. scanbulat1

scanbulat1 TÜİSAG Üyesi

Evrak Kayıt Numarası 14947

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. okko

okko TÜİSAG Üyesi

O zaman bizimkilerde risk altında 15301 benimki ayın 21 inde abdullah çevirici teslim aldı.

Bu arkadaş kimse aldığı butun evraklarda sıkıntı çıktı bugune kadar yalnız olamaz böle birşey.

8. murat avcı

murat avcı TÜİSAG Üyesi

evrak numaram 16285 kaç hafta olu hala bekliyorum :S belgeniz işlem görmek için bekliyor diyor.

nasıl adam bunlar ya.

9. GKCN07

GKCN07 TÜİSAG Üyesi

Olabilir ben 1 aydan daha fazla süredir belgemin işlem görmesi için bekliyorum

10. ka64

ka64 TÜİSAG Üyesi

Dostum benimde durumum sizinki ile aynı kargo tarafından evraklarım 21.06.2012 tarihinde ABDULLAH ÇEVRİM'e imza karşılığı teslim edilmiş.Elimde kargo teslim formu mevcut kayıt numaram:14954 halen belge ücreti istiyorlar....21 haziran teslimlerde sanırım aynı hatayı yaptılar..Bende Ankaraya gitmeden sanırım sorun çözülmeyecek.Lanet olsun...

11. theerkan

theerkan TÜİSAG Üyesi

Belgem elime ulaşmadan yıprandı

12. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

Daha kötüsü var, belgem elime ulaşmadan ben yıprandım :D

taylantalu bu yazıya teşekkür etti.
  13. theerkan

theerkan TÜİSAG Üyesi

14. ka64

ka64 TÜİSAG Üyesi

Günün sözü...Tüm süreci özetliyor...Teşekkürler...

Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
  15. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Harbiden bende yıprandım ama ya

16. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

Her yerde torpil var arkadas benımle beraber yolladı o egıtım kurumu vasıtasıyla bıreysel gıbı yolladı onun kı gecen hafta geldı ben bıreysel basvuru yaptım halen daha belgenız işlem görmek için bekliyor diyor.Çıldıracagım ya hem eğitim kurumu ile yollananlar kaale alınmayacak denılıyor hemde eğiğtim kurumunun yolladıgı belgeyı en one alıp sertifikalandırıyolar durmak yok yola devam

17. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar nihayet bende Belgeniz postaya verildi yazıyor. :D

Evrka Kayıt no 15301

18. chemist

chemist TÜİSAG Üyesi

benim hallaaa işlem görmek için bekliyor diyor yaaa bu ne :( hayırlı olsun okko sevindim adına ;)

19. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

imzaya verildi demeden mi?

20. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

gözün aydın okko, hayırlı olsun bende 15800 gibi bişeyim heralde bu hafta sonuna kadar imzalanır benimkide :(

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica