Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Orkun ULU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

EVRAK KAYIT NOSUNA GÖRE İŞLEM GÖRÜYOR diye biliyoruz... Kaynak yapan oluyodur tabi ama elimizden bişey gelmiyor bu konuda... :( benim evrak kayıt no: 15803 gibi bişeydi çokta önemsemiyorum halen işlem görmek için bekliyor evrağım...

2. Ahmet ATLI

Ahmet ATLI TÜİSAG Üyesi

VARMI BÖYLE ŞEY..NE DEMEK 30UNDAN SONRAKİLERDEN PARA ALMAK..VERMEK LAZIM MAHKEMEYE BUNLARI BÖYLE MANTIĞA AYKIRI SAÇMALIK ADALETSİZLİK HAKSIZLIK VARMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

nurdan hanım onemsemedıgınız belli:)valla ben sertifika numaram olmadıgı için baslayacağım işyerinde işe henüz baslayamadım evrak gelicekki işe baslıyayım ama ayıp bunların yaptıkları yahu

4. metinaky

metinaky TÜİSAG Üyesi

evrak kayıt numaram 15421,postaya bugün itibariyle verilmiş.. :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

belgemin gelmemesini önemsemiyo değilimde, araya kaynak yapanları önemsemiyorum...bende işyerimle anlaştım ama belgem gelmeden çalışmalara da başladım... özlük dosyalarındaki eksiklerin tespitini yaptım, talimatlar ve formlar hazırladım, kurulu oluşturdum, acil durum ekiplerini belirledim, eksikliklerin tespitini yaptım, personelle görüşerek ve fotoğraflayarak. ilk yardım eğitimi ve mesleki eğitim ön hazırlıklarına başladım... yangın tüpleri kontrol ettim, forklift ,kompresör, asansör, jeneratör,.... gibi makinaların periyodik kontrollerini toparlayıp, excel listesi oluşturdum...bunların keyfini beklersek iş yapamayız :) isg panom için bayaa döküman , resim, yazı toparladım... duyurularım bile hazır. sanırım bugün gelecek panom üzerine asacağım.. şaka maka baya bişey yapmışım ;)

6. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

ortam ölçümleri için fiyat araştırıyorum şu aşamada ....

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mervea.

mervea. TÜİSAG Üyesi

Nurdan hanım isgümü arayın isterseniz :)

8. mervea.

mervea. TÜİSAG Üyesi

belgesini tüm alan ve hak kazanan arkadaşlara hayırlı olsun umarım biran önce ulaşır elinize..

9. casper

casper TÜİSAG Üyesi

8 günüdür Belgeniz onaylanmak için imzaya sunuldu. yazıyor. ne imzaymış....

10. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

işyerindeki bilgisayarım her siteye girmiyor... isgum de bunlardan biri neden anlamış değilim ama ?? eğer bi mail adresi verebilirseniz isgüme ait... onlarada bir mail atmak isterim... teşekkürler, maydoğan.

11. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Bağlarbaşı Mahallesi Sakız Ağacı Sokak Kökçin Pasajı No : 44-3 Maltepe / İSTANBUL
    Tel: (216) 370 56 35
    Faks: (216) 370 56 48

12. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

:mustafa: mail ??

13. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

nurdan hanım benım dedığım olay ben de basladım ama belgem olmadıgı ıcın resmı olarak bişey yapamıorum o dedıklerınızı bende yaptım ama belge gereklı bu hukumet tam hak yıyıcı adamlar benden sonra gönderdı belgesını aldı sırf kurum aracaılığı ıle gonderdı dıye ben buna kızıyom belge numarası ıcın verdıklerınumarayı acan yok bır bakanlık kurumla del bıreysel basvuru yap dıye yanılttı benım kızgınlıgım buna

14. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

Haklısınız Hasan bey, elimziden bişey gelmiyor ne yazık ki :(

15. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

BIR AY DAHA BEKLERIZ BU GIDIŞLE 1 AYDIR TAKIP EDIOM HIC BIR KIPIRDAMA YOK BELGENİZ İŞLEM GÖRMEK İÇİN BEKLİYOR DİYOR

16. ozzmadenci

ozzmadenci TÜİSAG Üyesi

onaylanmak için imzaya sunulmuş çok şaşırdım bende bu şans varken nasıl oldu acaba?

17. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

evrak kayıt numaranız kactı ozzmadenci

18. mervea.

mervea. TÜİSAG Üyesi

rica ederim Nurdan hanım mail yok iletişim formu doldurmanız gerekiyor mail adresi yok malesef..

19. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

Teşekkür ederim, görüştüm sitede fiyatlarımız mevcut dediler, değerlendirecem ;)

20. Mustafa ESEN

Mustafa ESEN TÜİSAG Üyesi

sisteme Evrak No eklenmiş ama içi boş..........:mustafa:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica