Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Orkun ULU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
ankara da olanlar bence avantajlı ....daha çabuk işliyor sanki sistem...:evet:
evet cem bey aynı gun sgk ya meslek guncellememı yaptım yarında csgb sozlesmenın elektronık olarak onaylanması ıcın gonderecem cunku bu sekılde olanlarda 3 gun dıger turlu işe giriş bildirimlerınde de 15gun içinde onay verıyorlarmıs

Mert Fatih Kesgin

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
belgemi sorguladım işlem görmek için bekliyor yazıyor. ayın 26 sında ellerindeydi. 30 undan önce kayıta alındımı alınmadı mı bir bilgim yok. evrak kayıdı aradım günde en az 300 tel geliyor ben bunlara cvp versem işimi yapamam diyor, yani bilgi vermedi.ama bunlardan herşey beklenir. ellerindeki tüm belgelerden para almak için hepsine ayın 30 undan sonra kayda girmiş diyebilirler.

Sabah aradım. Hala 29 undan önceki belgelerin kaydını yapıyoruz dediler. Yani tarih baz alınıyor. Belgeye 30'undan önce giriş yapacaklar.

shadx

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Dün Belge işlem görmek için bekliyor diyordu bugün baktım Belgeniz onaylanmak için imzaya sunuldu diyor :alkış:

Nurdan DAHİ

Banned
Meslek
Uzman (C)
teşekkürler benimki de haftaya imzaya gider o halde :)

Mert Fatih Kesgin

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Cem bey kesin bilgimidir? Kurslardan gelen maillerde konu görüşülüyor hala karar verilmedi diyorlar ama ..

Mevcut açıklama bu yönde Handan hanım. 30 Hazirandan sonra yapılan talepler için ücret isteniyor. Fakat çok mantıksız bir durum bence. Aynı sınava girip kazanan insanlara farklı uygulamalar yapılması. Bir çok talebi de başlarda dilekçe formatını değiştirdik diyerek geri çevirdiler. Kimine uyguladılar, kimine uygulamadılar. karman çorman bi durum var ortada. umarım yanlıştan dönülür ve hiç kimseden para talep edilmez. Ortada bi haksızlık var gibi görünüyor.

isgisg

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Yararlı oldu teşekkürler.

Orkun ULU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
evet arkadaşlar belgemı aldım ve csgb na ısg uzmanlıgı yapmasına herhangı bı sıkıntı olmadıgına daır sozlesmemı ve belgemı gondermıs bulunmaktayım ıns. pazartesi salı resmı olarak da ıse baslamıs olacagım :D gazamız mubarek olsun herkese sımdıden hayırlı ugurlu olsun

Orkun ULU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
bu arada arkadaslar belgelerı 30. dan sonra ellerıne ulasmıs ise belge sorgulamada evrak eksikliği yazıyormus ve onaya gonderılmıyormus evrak tamamlanana kadar imza ıcın gonderıldı dıyorsa demekkı belge ve evraklarınızda bı aksaklık yoktur. ve belgeyı aldıktan sonra iş verenle iş güvenliği sözleşmenız onaylanması ıcın bakanlıga gonderıyorsunuz ve en az bunun ıcınde bı hafta falan beklenıyor haberınız olsun :D

Handan A.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Mevcut açıklama bu yönde Handan hanım. 30 Hazirandan sonra yapılan talepler için ücret isteniyor. Fakat çok mantıksız bir durum bence. Aynı sınava girip kazanan insanlara farklı uygulamalar yapılması. Bir çok talebi de başlarda dilekçe formatını değiştirdik diyerek geri çevirdiler. Kimine uyguladılar, kimine uygulamadılar. karman çorman bi durum var ortada. umarım yanlıştan dönülür ve hiç kimseden para talep edilmez. Ortada bi haksızlık var gibi görünüyor.

Mert bey kesinlikle size katılıyorum uygulama standart olmalı,ayrıca belge için talep edilen ücret çok yüksek umarım uygulama iptal olur kimseden istenmez.. teşekkürler kolay gelsin..

Nurdan DAHİ

Banned
Meslek
Uzman (C)
NE İŞLEMMİŞ BU YAA BİR HAFTADIR BEKLİYOR....

Cem AKBULAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
aynen öyle nurdan hanım..benim belge de işlemde bekliyor daha...

Mehmet NuriALİM

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Mrb Arkadaşlar C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı resmi kurumlarda eğitim verdikten sonra kursiyerlere belge eğitim verdiklerine dair egitim belgeside verebiliyormu

bünyamin yavuz

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba arkadaşlar sertifika için eksik belgeleri göndermediğim halde belgeniz işlem görmek için bekliyor yazısı çıkıyor. benim durumdaki arkadaşların sorgulama yaptıktan sonra karşısına çıkan mesajı paylaşırlarsa sevinirim. Acaba biz 2010 belge ücreti yatırdığımız için bizden ücret almayacaklar mı onu merak ediyorum.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.