Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Orkun ULU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. gülenyüzlü

gülenyüzlü TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba :
    az önce fatih beyin verdiği numaradan yaptığım görüşmede sırada 5000 hazırlanması gereken sertifika olduğu ve haftada 300 max sertifika hazırlanabildiği ve bu işle bir çalışanın ilgilendiğini söylediler eğer en arkalarda sıradaysanız 5000%300=16hafta çıkmaktadır buda 4 aya tekabül etmektedir .açıkçası şaşırdım verilen bilgilere bence herkes arayıp aciliyeti bildirmeli ve sertifka basımı için ayrılan personel sayısı artırılabilir
    saygılarımla

2. İsmailDEMİR

İsmailDEMİR TÜİSAG Üyesi

Sertifika numarasını verseler bari , işyerleriyle yapılan sözleşme de yeterli olmaz mı ?

Canatabey bu yazıya teşekkür etti.
  3. Elrohir

Elrohir TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,
    Sertifika sorgulama linkinden sadece 6331 Sayılı İSG Kanununun geçici 5. maddesine istinaden başvuru yapanların durum verileri girilmektedir. 21 Ekim sınavında başarılı olarak başvuru yapıp sertifikalarını bekleyenler bu sorgulama linkinde bilgilerine ulaşamayacaklardır.

Özlen Bakanay ve Aslı AKBABA bu yazıya teşekkür etti.
  4. jeo20

jeo20 TÜİSAG Üyesi

fatih bey,bu numara hangi kuruma yada daireya ait bilginiz varmı peki,açmıyolar da

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

çalışma bakanlığına ait bir numara

6. gürcan

gürcan TÜİSAG Üyesi

numarayı şimdi aradım, çıkan kişi OSGB ler ile ilgili konularla ilgilendiklerini ISG uzmanlığı sertifikasyonları ile ilgili sorulara cevap veremediklerini belirtti.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

gokcar bu yazıya teşekkür etti.
  7. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

Gürcan bey ben ardım bilgi aldım.İşyerimde çalışan arkadaşta aradı oda bilgi aldı.O yüzden bir şey diyeniyorum

8. gürcan

gürcan TÜİSAG Üyesi

fatih bey;
    siz buraya yazdıktan sonra arayan çok olduysa, bu şekilde söylüyorlar olabilir.

9. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

Muhtemelen ama O arkadaşada sizinkiler basıldı imzada demişler

10. gokcar

gokcar TÜİSAG Üyesi

Bende dun aradim osgbler ile ilgili bir birim oldugunu i foruma numarayi kim yazmis ise sikayet edeceginden felan bahsediyordu adam.yardimcida olmadi acayip sinirliydi

11. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

Sizde buradan aldığınızdan bahsetmeseydiniz.

12. inceduygu

inceduygu TÜİSAG Üyesi

evet bu telefonu açmıyolar hatta tel çalmıyo bile ya sanki kesik telefonmuşl gibi bir sinyali var pofff:(

13. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

Sizde çok sık aramayın bence :) Sonuçta verdikleri cevaplar benzer

14. gokcar

gokcar TÜİSAG Üyesi

Zaten nereden aldigimizi sormuyorki o forumda paylasilan numara....diye muhabbete giriyor.genede sagolun yardimci olmaya calistiginiz icin

15. yasemin.kocak

yasemin.kocak TÜİSAG Üyesi

merhaba henüz dilekçeyi göndermedim ben bir sorum olacaktı dilekçedeki fatura bilgisi ve müşteri v.d ve no kısmını bizmi dolduruyoruz. lütfen cevap verin kaç gündür çasgemi ariyorum ulasamadım birtürlü hep mesgul yada açmıyorlar.. artık bende belgeme kavusmak istiyorum :((

16. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

Sayın Ykoçak siz kursu nereden aldınız.Eğer eğitim kurumundan aldıysanız orda zaten doldurup yollarlar.

17. yasemin.kocak

yasemin.kocak TÜİSAG Üyesi

fatih bey eğitimi çasgem den aldım. -Adayın Bakanlığımıza hitaben yazdığı dilekçe diye bir ibare var ama?

18. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

ama biz eğitim aldığımız kuruma gittik parayı oraya verdik ve dilekçeyide orada doldurduk.

19. Mutlu Meydan 2

Mutlu Meydan 2 TÜİSAG Üyesi

çasgem de ilgili kişi değişmiş. Bir bayan vardı çok ilgiliydi. O gitmiş bir adam gelmiş. Malesef ilgilenmiyorlar bu durumu bakanlığa ileticem. Geçenlerde gittim görüşmeye adam sanki karşısındaki çocuk vıdı vıdı sinirli bir şekilde herşey internette yazıyor diyor. Sanki lütufta bulunuyor...

20. fatihsuat25

fatihsuat25 TÜİSAG Üyesi

sınavdan 72 aldım ve evraklarımı eğitim kurumuna gönderdim fakat sorgulama yaptığımda Aradiginiz kriterlere uygun kayit bulunamadi ! yazısı çıkıyor???

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica