Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

gülenyüzlü

Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar merhaba :
az önce fatih beyin verdiği numaradan yaptığım görüşmede sırada 5000 hazırlanması gereken sertifika olduğu ve haftada 300 max sertifika hazırlanabildiği ve bu işle bir çalışanın ilgilendiğini söylediler eğer en arkalarda sıradaysanız 5000%300=16hafta çıkmaktadır buda 4 aya tekabül etmektedir .açıkçası şaşırdım verilen bilgilere bence herkes arayıp aciliyeti bildirmeli ve sertifka basımı için ayrılan personel sayısı artırılabilir
saygılarımla

İsmailDEMİR

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Sertifika numarasını verseler bari , işyerleriyle yapılan sözleşme de yeterli olmaz mı ?

Elrohir

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar,
Sertifika sorgulama linkinden sadece 6331 Sayılı İSG Kanununun geçici 5. maddesine istinaden başvuru yapanların durum verileri girilmektedir. 21 Ekim sınavında başarılı olarak başvuru yapıp sertifikalarını bekleyenler bu sorgulama linkinde bilgilerine ulaşamayacaklardır.

jeo20

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Rıza Bey 0 312 296 64 69 nolu telefonu aradım. Ve cevabını aldım.:)

fatih bey,bu numara hangi kuruma yada daireya ait bilginiz varmı peki,açmıyolar da

fatihzkn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
çalışma bakanlığına ait bir numara

gürcan

Üye
TÜİSAG Üyesi
numarayı şimdi aradım, çıkan kişi OSGB ler ile ilgili konularla ilgilendiklerini ISG uzmanlığı sertifikasyonları ile ilgili sorulara cevap veremediklerini belirtti.

fatihzkn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Gürcan bey ben ardım bilgi aldım.İşyerimde çalışan arkadaşta aradı oda bilgi aldı.O yüzden bir şey diyeniyorum

gürcan

Üye
TÜİSAG Üyesi
fatih bey;
siz buraya yazdıktan sonra arayan çok olduysa, bu şekilde söylüyorlar olabilir.

fatihzkn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Muhtemelen ama O arkadaşada sizinkiler basıldı imzada demişler

gokcar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Bende dun aradim osgbler ile ilgili bir birim oldugunu i foruma numarayi kim yazmis ise sikayet edeceginden felan bahsediyordu adam.yardimcida olmadi acayip sinirliydi

fatihzkn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Sizde buradan aldığınızdan bahsetmeseydiniz.

inceduygu

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
evet bu telefonu açmıyolar hatta tel çalmıyo bile ya sanki kesik telefonmuşl gibi bir sinyali var pofff:(

fatihzkn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Sizde çok sık aramayın bence :) Sonuçta verdikleri cevaplar benzer

gokcar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Zaten nereden aldigimizi sormuyorki o forumda paylasilan numara....diye muhabbete giriyor.genede sagolun yardimci olmaya calistiginiz icin

yasemin.kocak

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba henüz dilekçeyi göndermedim ben bir sorum olacaktı dilekçedeki fatura bilgisi ve müşteri v.d ve no kısmını bizmi dolduruyoruz. lütfen cevap verin kaç gündür çasgemi ariyorum ulasamadım birtürlü hep mesgul yada açmıyorlar.. artık bende belgeme kavusmak istiyorum :((

fatihzkn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Sayın Ykoçak siz kursu nereden aldınız.Eğer eğitim kurumundan aldıysanız orda zaten doldurup yollarlar.

yasemin.kocak

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
fatih bey eğitimi çasgem den aldım. -Adayın Bakanlığımıza hitaben yazdığı dilekçe diye bir ibare var ama?

fatihzkn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ama biz eğitim aldığımız kuruma gittik parayı oraya verdik ve dilekçeyide orada doldurduk.

Mutlu Meydan 2

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
çasgem de ilgili kişi değişmiş. Bir bayan vardı çok ilgiliydi. O gitmiş bir adam gelmiş. Malesef ilgilenmiyorlar bu durumu bakanlığa ileticem. Geçenlerde gittim görüşmeye adam sanki karşısındaki çocuk vıdı vıdı sinirli bir şekilde herşey internette yazıyor diyor. Sanki lütufta bulunuyor...

fatihsuat25

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
sınavdan 72 aldım ve evraklarımı eğitim kurumuna gönderdim fakat sorgulama yaptığımda Aradiginiz kriterlere uygun kayit bulunamadi ! yazısı çıkıyor???

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.