Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Orkun ULU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. bonuuus

bonuuus TÜİSAG Üyesi

hocam peki sertifika numarası alabiliyomuyuz bunu sordunuzmu oda işimizi görür sonuçta bide girince hangi birime girdiniz bende gitmeyi düşünüyorum

2. Adalı54

Adalı54 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 26 kasımda belgelerimi göndermiştim. Az önce kursum mesaj attı belgem gelmiş. Darı sız sizlerin başına inş.

3. Rıza Ağbektaş

Rıza Ağbektaş TÜİSAG Üyesi

Belgeniz hayırlı olsun... Bende 26 Kasımda göndermiştim ama daha tık yok.. bizimkide en kısa zamanda gelir inşallah...
    Kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle...

4. bonuuus

bonuuus TÜİSAG Üyesi

aynı bende sizin gibi gönderdim ama malesef çasgemden aldığım için belgeyi adamlar keyfini bozmuyo belgeylemi uğrasacak ne iş yapıolar ne telefona bakıyolar hayırlı olsun belgeniz valla çasgemden aldığım için bin pişmanım özel kurstan alsın millet bence

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Fatih ÖZKAN bu yazıya teşekkür etti.
  5. frhtsm

frhtsm TÜİSAG Üyesi

Hangi şehirdensin kardelenler sakarya mı? bnmde 26 kasımda gonderıldı belgem eğitim kurumu tarafından ama hala gelmedi..

6. seyhan8303

seyhan8303 TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaslar bende 2 tane iş kacırdım sertifikanın gelmediği için ... şu anda da 2 iş yeride benden haber beklior. hayırlısı demek istiyorumda. umarım geridönüşü iyi olur iyi akşamlar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. serpil sayın

serpil sayın TÜİSAG Üyesi

Belge gelinceye kadar iş kaçırmamak içinİnternetten sınavı kazandığınız belgenin çıktısını gösterseniz. İşverenlerde Ç.S.G.B öyle bildirse ,sonuçta bekleniyor.

8. serpil sayın

serpil sayın TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınavı kazandığınıza dair belgenin çıktısı işverene verseniz de işveren de sizi bu şekilde Bakanlığa bildirirse işi kaçırmayabilirsiniz.

9. seyhan8303

seyhan8303 TÜİSAG Üyesi

sözleşmede sicil numarasi var sisteme girmiyor konustum bakalim yinede pazartesi ariyacağim tekrar

10. bonuuus

bonuuus TÜİSAG Üyesi

evet o numarayı söyleselerde yeter önceki dönemde söylüyolarmış ama şimdi bekliyoruz malesef

11. fcaral

fcaral TÜİSAG Üyesi

Merhabalar;

Geçen hafta içerisinde 170'i aradım.21 Ekimde İSG uzmanlığı sınavına girdiğimi , sertifikamın son durumu ile ilgili bilgi almak istediğimi söyledim.Bu talebimi sistemlerinde bir başvuru haline getirdiler ve başvuru numarası verdiler.Bugün tekrar aradığımda aldığım cevap ise "Yoğunluk nedeni ile Sertifikanın son durumu ile ilgili kesin bir tarih verilememekte,ayrıca ilgili takibin eğitim alınan kurumdan yapılması"şeklinde idi.Kısacası daha ne kadar bekleyeceğiz,meçhul..

12. Salih TAŞCİ

Salih TAŞCİ TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar benim evraklarım 3 gün falan oldu gönderileli, ortalama 2 hafta içinde bir sonuç alamazsam BİMER'e yazacağım. Şimdiye kadar çözemediğim durumlarda çok işime yaradı. Size tavsiyem BİMER'e yazın ve kesinlikle başvuru numarasını bir yere not alın. Ara ara takip edin , cevap vermek zorunda olduklarından (şikayet sayısı fazla olacağından) sonuç ile ilgili döneceklerdir. İyi çalışmalar..

öftmz ve nkursun bu yazıya teşekkür etti.
  13. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

İnşallah slhtaşçı bey bu kadar bekleyen varken nasıl bir kolaylık sağlarlar onu bilmem.

14. burhanadıgüzel

burhanadıgüzel TÜİSAG Üyesi

Bende geçen hafta aradım pzartesi beni aradılar size söylediklerinin kelimesi kelimesini
    bana söylediler.

15. Salih TAŞCİ

Salih TAŞCİ TÜİSAG Üyesi

eğer çok zaman geçtiğini düşünüyorsanız bence BİMER'e yazın konu ile ilgili döneceklerdir. İyi Çalışmalar..

16. Nazım Kaya

Nazım Kaya TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu belgeler geçen mayıs ayında sınava giren kişilerin belge ve sonuçları mı? Ben 21 ekimde B sınavına girdim ve istenen evrakları 20 kasım gibi gönderdim. Daha bir sonuç yok. Ne kadar sürede bu 21 ekim sonuçları belli olur ve de sertifika gelir?

Nazım Kaya
    Makine Müh.
    B sınıfı İş güv. uzm

17. fcaral

fcaral TÜİSAG Üyesi

Merhabalar;

Cevap bekleyen arkadaşlar (ki bende dahil) 21 Ekimde sınava girmiş olanlar.Sertifikaların geliş tarihi ile ilgili ise,kimsenin net malumatı yok.

18. OzlenB.

OzlenB. TÜİSAG Üyesi

Acaba kurumlarda mı bekliyor evraklar ??birde bu parayı önce hesaba yatırın sonra eğitim kurumunun hesabına yatırın dediler, bu bir karışıklğa neden olmuş da olabilir..kurumlar parça parça bakanlığa evrak göndermiştir de belki bakanlık hepsini toparlayıp öle eğitim kurumuna geri gödnermeyi planlıyordur ...bence sistemde yapılmaya çalışılan değişiklik de süreci ekstra uzattı...bari sisteme numaraları yükleseler de insanlar işlerini görese...evrakları kuruma teslim ettiğim 40 gün oldu ... ocak sonu gelir diyenler var....resmen sinir bozuyo...bir dahaki sınava kadar gelir inşallah. :(

19. H@LUK

H@LUK TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar mrb,
    Bu siteye ilk yazışım. Ben de 21 Ekim sınavına girdim iş yeriyle acil sözleşme yapmam gerekiyodu Ankaraya gittim ve şehir dışından sırf bu yüzden geldiğimi, çok önemli olduğunu söyledim yani dil döktüm biraz ve sertifika numaramla tarihini öğrenebildim. Ama ordaki memur gerçektende çok yoğun bütün işleri o yapıyo. Bekleyen işi olanlar Ankaraya gidebilecek durumda olanlar bence gidip şansını denesinler..
    iyi çalışmalar..

tuğbagökçe bu yazıya teşekkür etti.
  20. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar benim sertifikam cuma günü gelidi. Kursla ilgisi olmayanları adreslerine postalamışlar. Kursa giden arkadaşların sertifakalrını kurs merkezlerine gönderiyorlarmış. Bu hafta sonuna kadar çoğu arkadaşların sertidikalarını peyderpey ellerine geçeceğini umuyorum.Bence Eğitim merkezlerinize sorun.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica