Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Orkun ULU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. seweny

seweny TÜİSAG Üyesi

benim eğitim aldığım kurs kapandı ve isim değiştirdi ben yine kurs aracılığıyla belgelerimi gönderdim ama ortada hala bişey yok kursu aradım belki adrese gelir diyorlar :kararsız:

2. seweny

seweny TÜİSAG Üyesi

yani sertifika olmadan işyeri kabul etmez mi

3. seweny

seweny TÜİSAG Üyesi

bana cevap verebilir misiniz?

4. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Eğitim kurumu kapananlara posta yolu ile gönderiyorlar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

seweny bu yazıya teşekkür etti.
  5. bonuuus

bonuuus TÜİSAG Üyesi

sertifika olmadan kabul etmez evet ya da sertifikanızı görmeniz lazım belge no ve tarihi lazım en kötü

6. bonuuus

bonuuus TÜİSAG Üyesi

hocam hangi birime gittin kimle görüştün anlatırsan sevinirim bende gitmeyi düşünüyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. H@LUK

H@LUK TÜİSAG Üyesi

Hocam ÇSGB ye gittim kapıda güvenlik yönlendirdi zaten tam hatırlayamıyorum şimdi hangi bloktaydı. Belge tarihi ve numaranızı öğrenebilirseniz sözleşme yapabilirsiniz, orda müdüre de sormuştum olur demişti.

8. semih_serin

semih_serin TÜİSAG Üyesi

ÇSGB da C blok kat 4 te evraklar hazırlanıyor...oraya gidebilirsiniz..

9. MuratA

MuratA TÜİSAG Üyesi

ne gelen bir evrak var ne bir haber var , beklemedeyiz. Kanun da yürürlüğe girmiş bu arada hadi hayırlısı bakalım.
    artık denetçi gelirse veririz sınav sonuç belgesini...

10. Tuğçe GÜLER

Tuğçe GÜLER TÜİSAG Üyesi

Merhabalar, dün eğitim kurumumu aradım. Sadece kendilerinin bakabildiği bir sorgulama sistemi olduğunu söylediler. Benim belgem için onayda dediler, yine tatmin etmeyecek bir bilgilendirme ama olsun en azından evraklarım kaybolmamış diyebilirsiniz bir deneyin isterseniz..

11. Aslı Can

Aslı Can TÜİSAG Üyesi

arkadaslar benım sertıfıkam geldı ancak belge sorgulama ekranından cıkmıyor,bunun sebebı nedır aacaba?

12. fcaral

fcaral TÜİSAG Üyesi

Merhabalar;

Az önce eğitim aldığım kurumdan Uzmanlık belgemin kendilerine ulaştığına dair mail geldi...Darısı tüm bekleyen arkadaşların başına...

13. nkursun

nkursun TÜİSAG Üyesi

Aslı hanım o sisteme yanılmıyorsam geçen yıl sınava girenler için veritabanı oluşturulmuş. Yani aralık sınavını kazananlarınki giriyor mayısta kazananlarıda göstermiyor. Panik yapmaya gerek yok yani... Forumda söylemişti birileri...

aslı can bu yazıya teşekkür etti.
  14. Elrohir

Elrohir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 5290 kazanan adayın 3832 tanesi basılmış durumda. İmza ve mühür aşamalarından sonra eğitim kurumlarına gönderiliyor.1293 tane birden imzaya sunuldu. Bunların sizlere ulaşması 5-10 iş günü alabilir. Eğitim kurumunuzla irtibata geçiniz.

Elif BEĞEN, jeo20 ve tuğbagökçe bu yazıya teşekkür etti.
  15. ayşen75

ayşen75 TÜİSAG Üyesi

Ben ÇSGB nı BİMER'e şikayet edeceğim sizlerede tavsiye ederim.
    Çalışma Bakanlığı bu kadarcık belgeyi hazırlayamıyor mu birkaç fazla personel görevlendiremiyor mu hem işsizlikle mücadele ediyor imajı verip bizleri işsiz olarak bekletmeye ne hakları var.Yaman çelişki.

16. nkursun

nkursun TÜİSAG Üyesi

bende bimere şikayet etmiştim. onla bir alakası varmı bilmiyorum ama geldi bizimkiler. zirve eğitim kurumlarında bir sürü sertifika vardı bugün aldım bende..

17. tankut

tankut TÜİSAG Üyesi

belgem gelmedi

18. süleymanyılmaz

süleymanyılmaz TÜİSAG Üyesi

benim de gelmedi, ancak ben dün eğitim firmamı aradım bakanlıktan bugün kargoya veriyoruyuz demişler ama ne derece doğru ne derece yanlış bilemem

19. tankut

tankut TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar belgeleri gelen var mı?

20. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Evet benim belgem Aralığın 26 sında geldi.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica