Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Orkun ULU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. imsorryimlate

imsorryimlate TÜİSAG Üyesi

21 ekim sınavının belge sorgulama linki yok mudur ya?

2. engizlierkek

engizlierkek TÜİSAG Üyesi

Benden ekstra 23,6 TL ücret talep edildi. Belge ücreti 354 TL olmuş. Yatırılan dekont tarihi değil, ellerine ulaşan tarih geçerliymiş. Var mı böyle bir şey?

3. imsorryimlate

Yatırılan dekont tarihi önemli olmalı, saçma olmuş, yatırmaktan başka çare yok artık. Ben 2013' ün başında gönderdim ve 354 tl ödedim. Diğerleri daha az ödediler.

4. brunofan

brunofan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar benim belgem de bugün elime mng kargo ile ulaştı. sınav yılı eğitim kurumları kapananların dikkatine.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. serdar paşa

serdar paşa TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar e devlet kapısından belge sorgulamaya giriyorum herhangibir kayıt bulunamadı yada sisteme giriş yetkiniz yok diyor aynı olayla karşılaşan arkadaşlar varmı. iyi çalışmalar

6. imsorryimlate

Benim eğitim aldığım kurum da sınavdan birkaç ay sonra kapanıp yeni bir isimle açıldı, ama beni evraklarımda doğal olarak eski ismi vardı. Sanırım sizde de aynı durum söz konusuydu ve belgeniz geldi, umarım kısa sürede benim de elime geçer.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Elif BEĞEN

Elif BEĞEN TÜİSAG Üyesi

benim de şuanda aynı ekran çıkıyor.Bunun sebebi daha belgenizin sisteme geçmemiş olmasından kaynaklanıyor.

8. imsorryimlate

Mayis sinavi linkinin guncellenmediginden ksynaklandigini soylemislerd. Ozaman daha bekleyecegiz anlaminami geliyor

9. Elrohir

Elrohir TÜİSAG Üyesi

10. hulya.cimen

hulya.cimen TÜİSAG Üyesi

ne kadar şanslısınız biz hala bekliyoruz belgemiz gelmedi

11. Salih TAŞCİ

Salih TAŞCİ TÜİSAG Üyesi

saçmalığın zirvesi başka birşey değil. 18 aralıkta yatırdım. 354 tl ye yükseltin eksik ödemeyi yapın diye hata veriyor. Sözde bakanlık bu başka birşey değil...

12. volkankim

volkankim TÜİSAG Üyesi

gelir kardeşim telaş yapma bize geldi bugün yarın gelir sizede sen çalışmaya başla.

13. cgdm

cgdm TÜİSAG Üyesi

14. ÖzlemV

ÖzlemV TÜİSAG Üyesi

evrak kayıt noya göre sorgulama nereden yapılıyor. bilgi verebilir misiniz?

15. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar az önce kurstan mail geldi. sertifakam gelmiş.yarın alacağım. darısı tüm arkadaşlara.

16. MuratA

MuratA TÜİSAG Üyesi

belgem geldi. hayırlısı artık.

17. charlesdexter

charlesdexter TÜİSAG Üyesi

21 ekim 2012 sınavına girdim hala belgem gelmedi sizlerdede durum aynı mı arkadaşlar ?

18. endstr

endstr TÜİSAG Üyesi

Sayın charlesdexter, bende 21 ekim sınavına girdim hala beklemedeyim. Sanırım beklemekten başka yapabileceğimiz birşey yok herhalde.

19. ma_den_ci

ma_den_ci TÜİSAG Üyesi

e devlet şifresi ile isg katip sistemine girip sertifika bölümünden takip edebilirsiniz

20. charlesdexter

charlesdexter TÜİSAG Üyesi

nereden girebiliyoruz giremedim sisteme

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica