Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Orkun ULU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. endstr

endstr TÜİSAG Üyesi

Hem turkiye.gov.tr üzerinden hemde ÇSGB'nin web sayfasındaki yönlendirme linkinden denedim ama bende giremedim, girişte hata meydana geliyor. SOAP eylemi hatası :k_karışık:

2. charlesdexter

charlesdexter TÜİSAG Üyesi

ben sistemden belgemin oldugunu görüyorum ama belgem gelmedi

3. charlesdexter

charlesdexter TÜİSAG Üyesi

hala gelmedi nasıl bir rezalet anlamıyorum Yönetmelik çıkarıp 6 ayda uygulamasınmasını istiyorlar Ama 6 ayda belgeme adımı soyadımı yazıp imzalayamayacak kapasitede bir kurum

4. recepöndercoban

recepöndercoban TÜİSAG Üyesi

18 mayıs sınavını kazandım belgemi almak için kursa dilekçe gönderdim fakat belgem gelmeden bireysel anlamda iş yapabilirmiyim ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. miraç pekmezci

miraç pekmezci TÜİSAG Üyesi

Bireyselli bilmem de OSGB lerde an itibariyle 18 mayıs sınavında başarılı olmuş belgesi olmayanlar çalışıyor

6. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar arkadasımızın dediği gibi. Www.turkiye.gov.tr den girebilirsiniz. Belge No program hepsi açıldı. Siteye girerken yandaki uyarıları okuyun. Uyumsuz web tarayıcılarda acılmayabilir. 18 Mayıs sınavına girdim. Parayı 14hazıranda yatırdım. Hayırlı olsun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Murat Karlık

Murat Karlık TÜİSAG Üyesi

turkiye.gov.tr de sertifikam onaylanmış, 18 Mayıs sınavına girdim parayı 19.06.2013 de yatırdım fakat sertifika tarihi 12.06.2013 yazıyor, durumu aktif olarak görünüyor. çalışmaya başlayabilirmiyim :)

8. Haluk DEMİRCİOĞLU

Haluk DEMİRCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

Bende sistemde gozukuyorum. Sertifika no bide baska bje numara var hangisi bize lazım olan. Sozlesme yapabilir miyiz artik

9. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

sizin mesajınızdan sonra bende kontrolümü yaptım. Sertifika teslim edildi ve şu an aktif gözüküyor :)

10. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

kursa sordum sertifika almak için evraklar gönderilmiş şu an bakanlıktaymış :))) Ordaki numaralarda sertifika için başvuru numaralarımızmış :))))

11. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

yok yapamıyormuşuz o numaralar sertifika için gerekli evrakları bakanlığa gönderdiğimiz (yani eğitim kurumunun gönderdiği ) için aktifmiş ve başvuru numaralarımızmış :))) Bana 15 güne gelir dediler sertifika ama bakalım :) En azından kurs evrakları yollamış buna da şükür :)

12. Haluk DEMİRCİOĞLU

Haluk DEMİRCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

170 i aradim yarim saat önce calismaya baslayabilirsiniz dediler ama calisacak yer yok. Sozlesme yapabiliriz yani belgenin elimizde olmasina gerek yok.

huso055, didem27 ve Okan Akyüz bu yazıya teşekkür etti.
  13. Basri Varlı

Basri Varlı TÜİSAG Üyesi

E devlet şifresi ile İSG katip'e girerseniz sertifika bilgilerinizi görebilirsiniz.

14. ENES SAKARYA

ENES SAKARYA TÜİSAG Üyesi

Murat Bey;
    ''Ordaki numaralarda sertifika için başvuru numaralarımızmış'' deniyor,sizin görüşünüz nedir?

Saygılarımla;
    Enes SAKARYA

15. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

enes bey duyurularda bireysel başvuru kabul edilmeyecektir demişti. yani herkes kursu üzerinden başvuracaktı. dolaısıyle kurstan kursa fark olduğu için, bazılarımızınki yazılmış, bazılarımızınki işe daha gönderilememiştir bile...bu yüzden farklılıklar var.

neredeki numaralar tam anayaamadım ama, "sertifiklar"bölümünde yazan Sertifika no, bizim beklediğimizdir.

16. mustafa saral

mustafa saral TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar kurslar yanıltıyor.yapmayın lütfen.tamamen duygusal.isg katipde belgesi teslim edildi.kurslar piyasaya ne kadar gec girerseniz o kadar iyi onlar için

17. h&s

h&s TÜİSAG Üyesi

Nereden cikartiyorsunuz boyle uydurma bilgileri, kapi gibi sertifika numarasi var çatır çatır çalışabilirsiniz.

18. seyfitiçi20

seyfitiçi20 TÜİSAG Üyesi

Didem27 biraz bilgi kalabalığı yapmışssın sertifika numarası mantıklı düşünürsen gerekli cevabı veriyor , e devlet

de cıktıysa sadece kağıt onayı kaldı , internetten kontrol yapabildiğin birşeyin sertifkasıyla işe girmeyi düşünmek ironik olmuş :D

19. alidoga

alidoga TÜİSAG Üyesi

Ben girdim tşk

20. ENES SAKARYA

ENES SAKARYA TÜİSAG Üyesi

Tesekkurler Murat bey edevletten giris yaptim,gercekten sistemde sertifika numarasi mevcut herhalde bekledigimiz no bu olsa gerek???

Saygilarimla;
    Enes SAKARYA

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica